Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Baby Senses Neşeli Titreşimli Su Aygırı Bebek Oyuncağı

30297

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco Baby Senses Neşeli Titreşimli Su Aygırı Bebek Oyuncağı, renkli ve işlevsel özellikleriyle bebeğin 3. ayından itibaren severek oynayabileceği, yumuşak bir oyuncak olarak bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

45.9 TL

Kazanacağınız puan 458 tupara Toplam tutarı: 0.46 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Baby Senses Neşeli Titreşimli Su Aygırı Bebek Oyuncağı :

 Chicco Baby Senses Neşeli Titreşimli Su Aygırı Bebek Oyuncağı :

Marka Adı : Chicco

Ürün Adı : Chicco Baby Senses Neşeli Titreşimli Su Aygırı Bebek Oyuncağı

Ürün Miktarı : 1 Adet

Ürün Özellikleri : Yumuşak ve renkli kumaşlardan, plastikten tasarlanmış bir bebek oyuncağıdır. Bebeklerin 3. Ayından itibaren oynayabilecekleri, titreşim özellikli bir oyuncaktır. Farklı renklere sahip özelliği ve sevimli su aygırı şekliyle bebeklerin hoşlanabilecekleri bir üründür. Takmalı formu ile pek çok özelliği bir arada sunmaya yardım eder. Bebek, plastik kısmı ile dişlerini kaşıyabilir, titreşimli ve renkli bölmeleri dikkatini çeker, yumuşak yapısı ile kolayca kucaklanabilir.

Sonuç : Bebekleriniz için  eğlenceli, işlevsel, yumuşak bir oyun arkadaşıdır.

Kullanım Şekli : Bebekler kolay tutabilir, titreşimi etkinleştirebilir, bebeğin dişlerini kaşıması için kullanılabilir.

İçerik : Yumuşak ve diş kaşımaya yardımcı parçası vardır.

 Chicco Baby Senses Neşeli Titreşimli Su Aygırı Bebek Oyuncağı :

Bebekler ve çocuklar oynayarak büyürler ve büyürken de oyuncaklara gereksinim duyarlar. Oyuncaklar bebeklikten itibaren çocukların beyinsel, fiziksel, görsel, işitsel ve dokunma duyularını uyararak gelişimlerinde önemli rol oynarlar. Çocuklar için oyuncak seçimi de dikkat edilmesi gereken bir konudur. Oyuncağın çocuğun içinde bulunduğu yaş veya aya uygun olarak seçilmesi, oynarken zarar vermemesi, tehlikeli ve sivri parçalar içermemesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle oyuncak seçiminde kaliteden ödün vermemek önerilir.

Çocukların bebeklik döneminden itibaren oynayabileceği oyuncaklar, hem gelişimlerinde hem de kendi kendilerine kolay ve eğlenceli zaman geçirmelerine yardım etmelidir. Özellikle, renkli, sesli, hareketli, dokunma duyusunu geliştiren oyuncaklar tercih edilebilir.

Chicco Baby Senses Neşeli Titreşimli Su Aygırı Bebek Oyuncağı, 3. Ayından itibaren bebeğinize verebileceğiniz, yumuşak, renkli, titreşimli, takma parçaları olan, bir ucuyla dişini de kaşıyabileceği sevimli figüre sahip bir oyuncaktır. Chicco, kalitesi, ürünlerinin çeşitliliği, etkileri ile bir çok ülkede de ebeveynlerin çok tercih ettiği bebek markalarından biridir.

Chicco Baby Senses Neşeli Titreşimli Su Aygırı Bebek Oyuncağı, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler