Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Biberon 250ml Kauçuk PP

2030

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco Biberon 250ml PP, ucuz fiyata, buradan sipariş verebileceğiniz, kauçuk emziğe sahip bir üründür.

Daha fazla detay

35.5 TL

Kazanacağınız puan 355 tupara Toplam tutarı: 0.36 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
79TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Biberon 250ml Kauçuk PP :

 

Chicco Biberon 250ml Kauçuk PP :

Ne kadar anne sütünün çok değerli olduğu bilinse bile ,annesütünün hiç olmadığı, yetersiz olduğu ya da bebeğinizin ek gıdalara başladığıdönemlerde ise çeşitli biberonlardan bebeğinize uygun olanını tercih ederekkullanabilirsiniz.

Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz kauçukemzikli  biberon, Chicco kalitesi ,neşeli renkleri ile size sunulmaktadır.

Chicco Biberon 250ml Kauçuk PP, kalitesi, güvenli kullanımı,doğal kauçuk emziği ile tercih edebileceğiniz bir biberondur.

Chicco, dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar.

Biberonun şişesi BPA içermeyen bir şekilde tasarlanmıştır. BisphenolA (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlıkullanılan, kimyasal bir maddedir.

Biberonun emziği, kauçuktan üretilmiştir.

Chicco Biberon 250ml Kauçuk PP :

Kauçuk, doğal bir maddedir, çekme ve diş darbelerine karşıoldukça dayanıklıdır.

Kauçuk emzikler, direkt olarak kaynatılmamalı, uygun birtemizleyici ile dezenfekte edilmelidirler. Isıya karşı duyarlıdırlar veyaklaşık 4 -6 haftada bir değiştirilmelidirler.

Bebeğinizin beslenmesinde gerekli konforu sağlayarak, sizebebeğinizle keyifli vakit geçirmenizde yardım edecek Chicco biberon, rengarenkgörünümüyle de çocukların ilgisini çekmektedir.

Chicco, uzun yıllardır, çocuklarınızın doğumdan itibarenfarklı ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten bir marka olmasıyla, kalitesiylebeğenilerek en çok tercih edilen bebek ürünlerinden olmayı başarmıştır.

İtalya 'da 1960 yıllarındaki çocuk nüfusundaki hızlı artış,Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur. Dünyadaki çocukların farklıihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuşbebeklere yönelik, gıda ve tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için pek çok ürünlergeliştirmişlerdir.

Chicco Biberon 250ml Kauçuk PP, Turuncu Kasa’da satılan ucuzfiyatlı bir biberondur, inceleyin, indirimleri kaçırmayın.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
12 May. 2014
(5/5
Başlık :
dev kampanyalar için teşekkürler. tercih ettiğim sizsiniz
(Chicco Biberon 250ml Kauçuk PP)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler