Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Biberon Kulpları

2033

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz Chicco Biberon Kulpları, bebeğin kolayca kavrayarak kendi başına bir şeyler içmesini ya da yemesini sağlayabilirsiniz

Daha fazla detay

12.9 TL

Kazanacağınız puan 129 tupara Toplam tutarı: 0.13 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
79TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Biberon Kulpları :

Chicco Biberon Kulpları :

Bebeğinizin 6. Ayını doldurmasıyla ek gıdalara başlayabilirsiniz ; bu aylarda ve devamında da biberonlar, kulplu bardaklar veçeşitli aksesuarlar yardımcınız olacaktır. Bebeklerin kendi kendilerine birşeyler yiyip içebilmek kendilerine olan güvenlerini arttırmaktadır, kulplubiberonlarla kendileri daha rahat beslenebilirler, tutması daha rahatolacaktır.

Biberonları bebeklerin tutması genellikle elleri küçük olduğundan, genellikle zor olmaktadır.Bebekleriniz büyümeye başladığı zamanellerinde bardaklarla gezinmek isterler ancak tutamayarak dökebilirler, bu da bebek için kendilerine olan güvenlerini zedelemeye neden olabilmektedir.

Kulplar sayesinde bebekler daha rahat bir şekilde biberon şişelerini kavrayabilirler ve bu şekilde kendileri beslenebilirler. Bu da bebeğin gelişimi açısından fayda sağlamaya yardımcı olabilir.

Chicco Biberon Kulpları, chicco sağlıklı beslenme serisindeki tüm biberonları ile uyum sağlar, büyük bebeklerin kullanımı için daha uygun özelliktedir.

Yumuşak yapıda olduğundan bebeğin elini acıtmaz.

Chicco Biberon Kulpları :

Renkleri ile bebeğin ilgisini çekecek ve kullanımını daha eğlenceli bir hale getirecektir.

Şişeye kolaylıkla monte edebilirsiniz.

Artık beslenme saatleri daha eğlenceli olacak.

Chicco, dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyişekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıdave tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmiştir. Çocuklarıyetiştirirken anne ve babaların işini kolaylaştırabilmek için farklı ürünler tasarlanmıştır.

Bebekleriniz için her zaman en iyisi ve en kullanışlısı ile gülümseyen bebekler ve çocuklar Chicco’nun hedefidir.

Farklı ihtiyaçlarınız için ürünler geliştiren  Chicco kalitesi ve farkını siz de kolaylıklayaşayabilirsiniz.

Chicco Biberon Kulpları, Turuncu Kasa’da satılan ucuzfiyatlı bir üründür. Sitemizde uygun fiyatlar ve geniş ürün yelpazesi birarada, inceleyin indirimleri kaçırmayın.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
25 May. 2014
(5/5
Başlık :
siparişlerimi evimize hemen ulaştırdıgınız ve siparişlerimizi sıkıca paketlediğiniz için çlaışanlarınıza teşekkürler
(Chicco Biberon Kulpları)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler