Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Caz Sever Salyangoz

2419

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin severek oynayabileceği, müzikli ve ışıklı, Chicco Caz Sever Salyangozu, bu sayfadan indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

80.5 TL

Kazanacağınız puan 805 tupara Toplam tutarı: 0.81 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco Caz Sever Salyangoz :

2419

 

Bebeğin gelişiminde yemek ve uyku kadar oyun ve oyuncaklardaönemli bir yer tutar.

Özellikle 6. Ayından sonra bebek hareketlenmeye, emeklemedönemine geçmeye başlar, hareketli, renkli, ışıklı oyuncaklar ilgisini çeker.

Chicco Caz Sever Salyangoz, bebeğinizin severek oynayacağıbir müzikli ve ışıklı oyuncaktır.

Tekerlekleri sayesinde bebeğiniz oyuncağı hareketettirebilir, caz müzik eşliğinde eğlenceli dakikalar geçirebilir.

Renkli ışıkları sayesinde bebeğin ilgisini çekecek biroyun arkadaşı olacaktır.

İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasınınçıkmasına neden olmuştur. 50 yılı aşkın bir süredir, üretim yapanfirma, bebeklerinizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmaktadır.

Çocukların  farklıihtiyaçlarını, en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuşbebeklere yönelik, gıda ve tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için çok çeşitliürünler geliştirmişlerdir. Dünyada bir çok ülkede beğenilerek kullanılan ve ençok tercih edilen markalardan olmayı başarmış Chicco, bebeğinizi eğlendirecekve gelişimine olumlu katkılar sağlayabilecek oyuncak çeşitleri de  sunmaktadır.

Chicco Caz Sever Salyangoz ile bebeğiniz eğlenceli vakit geçirebilecektir.

Bebeğinizin sağlıklı gelişiminde katkıda bulunmak içintasarlanmış olan bu oyuncak,  hareketkabiliyetlerini, göz iletişimlerini, dokunma alanında yeteneklerini geliştirmekve desteklemek için katkıda bulunabilir.

Chicco Caz Sever Salyangoz, sitemizde satılan uygun fiyatlıbir üründür. Ucuz fiyatlar ve kaliteli ürünler sitemizde bulunmaktadır.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
02 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
sağlıklı oyuncaklar üretiyor. öneririm
(Chicco Caz Sever Salyangoz)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler