Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Çıngırak Gama

2427

Markası : Chicco

0 Item Items

Kavraması kolay ve hafif olan, Chicco Gama Çıngırağa, indirimli fiyata sahip olmak için, sayfamızdaki kampanyaları takip edebilirsiniz.

Daha fazla detay

17.9 TL

Kazanacağınız puan 178 tupara Toplam tutarı: 0.18 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Çıngırak Gama

 

2427_11

Chicco, 1958’den beri, bebeklerin doğumdan itibaren birçokihtiyacına farklı çözümler üreten bir markadır. Kalitesiyle beğenilerek en çoktercih bebek markası olmayı başarmıştır. Bebekler için en iyisi ve enkalitelisi düşünülerek hazırlanmış olan Chicco ürünleri ile bebeğiniz keyiflibüyüme dönemi geçirecektir. Bebek arabaları, yemek sandalyeleri, arabakoltukları, oyuncaklar, giysiler, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, ıslakmendiller ve banyo ürünleri başta olmak üzere birçok bebek ürününe sahiptir. Anneve bebeklerin bakımlarını karşılayacak ürünler geliştirmiştir. Anne bakımınayönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Bebeğin yaşına uygun oyuncaklar, duygusal ve zeka gelişimineyardımcıdır, bebeğin mutlu ve zeki olmasına yardım eder. Bebekler müziği ve yumuşakoyuncakları çok severler. Bebekler hızlı anlama ve öğrenme döneminden geçerler.Oldukça meraklıdırlar, farklı renkler ve melodiler ilgilerini çeker.

 

3.ayda bebekler ses çıkarmaya başlar. Yanında birinin olmasıonu mutlu eder, yalnız kalmaktan hoşlanmazlar ve yalnız bırakılınca tepki gösterirler.Farklı renk ve oyuncaklar ilgisini çeker. Özellikle çıngıraklar en büyükilgisidir. Uzatılan oyuncaklara uzanıp, birkaç saniye tutabilirler.

Bebeklerle oyun oynamak, yaşına uygun oyuncakla oynaması,zeka gelişimine yardımcıdır. Dokunmak, bebekle konuşmak, oyun oynamak zekasınıgeliştirmeye yardımcı diğer unsurlardır. Bebekle ilgilenmek, onunla konuşmak, oyunlar oynamakbebeğin hem gelişimini olumlu yönde etkilemeye hem de sosyal hayatını geliştirmeye yardım eder.

 

2427

Chicco Çıngırak Gama, görsel becerilerini ve motorbecerilerini geliştirici çıngırak.

Renkleri bebeğin görsel becerilerini, çıngırağınçıkardığı sesler müzik becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Ayrıca dokunmaduyusunu geliştirmede yardımcıdır.

Kavraması kolaydır, hafiftir. Bebeğin ilk el koordinasyonunayardımcı olur.

Çıngırak sesi, bebekleri eğlendirir, güldürür.

Oyuncak rengiyle ve çıngırak sesiyle bebeğin dikkatiniçekecektir. Severek oynamasına yardımcı olacaktır.

 

Bebeğin ayırt edebileceği kırmızı, görsel becerilerinigeliştirici beyaz ile uyum içindedir.

Dönen parçaları, küçük hareketli topları ve çıkardığı seslerbebeğin ilgisini çekebilir.

Yumuşak yapısıyla bebekler diş çıkarma döneminde kaşıyıcıolarak kullanabilir.

 

Chicco Çıngırak Gama, indirimli ucuz fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
03 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
sağlıklı oyuncaklar üretiyor. öneririm
(Chicco Çıngırak Gama)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler