Chicco Çıngırak Gama

Kapıda Ödeme İmkanı

Chicco Çıngırak Gama

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

2427

Barkod : 8003670889212

5/1
17.9 TL

Kavraması kolay ve hafif olan, Chicco Gama Çıngırağa, indirimli fiyata sahip olmak için, sayfamızdaki kampanyaları takip edebilirsiniz.

Adet
454 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Chicco Çıngırak Gama

 

2427_11

Chicco, 1958’den beri, bebeklerin doğumdan itibaren birçokihtiyacına farklı çözümler üreten bir markadır. Kalitesiyle beğenilerek en çoktercih bebek markası olmayı başarmıştır. Bebekler için en iyisi ve enkalitelisi düşünülerek hazırlanmış olan Chicco ürünleri ile bebeğiniz keyiflibüyüme dönemi geçirecektir. Bebek arabaları, yemek sandalyeleri, arabakoltukları, oyuncaklar, giysiler, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, ıslakmendiller ve banyo ürünleri başta olmak üzere birçok bebek ürününe sahiptir. Anneve bebeklerin bakımlarını karşılayacak ürünler geliştirmiştir. Anne bakımınayönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Bebeğin yaşına uygun oyuncaklar, duygusal ve zeka gelişimineyardımcıdır, bebeğin mutlu ve zeki olmasına yardım eder. Bebekler müziği ve yumuşakoyuncakları çok severler. Bebekler hızlı anlama ve öğrenme döneminden geçerler.Oldukça meraklıdırlar, farklı renkler ve melodiler ilgilerini çeker.

 

3.ayda bebekler ses çıkarmaya başlar. Yanında birinin olmasıonu mutlu eder, yalnız kalmaktan hoşlanmazlar ve yalnız bırakılınca tepki gösterirler.Farklı renk ve oyuncaklar ilgisini çeker. Özellikle çıngıraklar en büyükilgisidir. Uzatılan oyuncaklara uzanıp, birkaç saniye tutabilirler.

Bebeklerle oyun oynamak, yaşına uygun oyuncakla oynaması,zeka gelişimine yardımcıdır. Dokunmak, bebekle konuşmak, oyun oynamak zekasınıgeliştirmeye yardımcı diğer unsurlardır. Bebekle ilgilenmek, onunla konuşmak, oyunlar oynamakbebeğin hem gelişimini olumlu yönde etkilemeye hem de sosyal hayatını geliştirmeye yardım eder.

 

2427

Chicco Çıngırak Gama, görsel becerilerini ve motorbecerilerini geliştirici çıngırak.

Renkleri bebeğin görsel becerilerini, çıngırağınçıkardığı sesler müzik becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Ayrıca dokunmaduyusunu geliştirmede yardımcıdır.

Kavraması kolaydır, hafiftir. Bebeğin ilk el koordinasyonunayardımcı olur.

Çıngırak sesi, bebekleri eğlendirir, güldürür.

Oyuncak rengiyle ve çıngırak sesiyle bebeğin dikkatiniçekecektir. Severek oynamasına yardımcı olacaktır.

 

Bebeğin ayırt edebileceği kırmızı, görsel becerilerinigeliştirici beyaz ile uyum içindedir.

Dönen parçaları, küçük hareketli topları ve çıkardığı seslerbebeğin ilgisini çekebilir.

Yumuşak yapısıyla bebekler diş çıkarma döneminde kaşıyıcıolarak kullanabilir.

 

Chicco Çıngırak Gama, indirimli ucuz fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Çıngırak Gama

Kavraması kolay ve hafif olan, Chicco Gama Çıngırağa, indirimli fiyata sahip olmak için, sayfamızdaki kampanyaları takip edebilirsiniz.

17.9TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim