Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Dijital Biberon Isıtıcı-Step UP Uyumlu

2359

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco Dijital Biberon Isıtıcı'yı bu sayfadan sipariş vererek indirimli fiyata satın alabilir ve step up biberonlarınızdaki mamayı ısıtmak için kullanabilirsiniz.

Daha fazla detay

149.9 TL

Kazanacağınız puan 1499 tupara Toplam tutarı: 1.50 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco Dijital Biberon Isıtıcı-Step UP Uyumlu

 

2359

 

Doğumdan itibaren bebeklerin birçok ihtiyacına çözümler sunan Chicco, kalitesiyle beğenilen bebek markaları arasındadır. Bebekler için her zaman en iyisini ve en kalitesini düşünerek ürünlerini hazırlar. Ürünlerle, bebek hayatın keyfini çıkaracaktır. Bebek arabaları, yemek sandalyeleri, araba koltukları, oyuncaklar, giysiler, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, ıslak mendiller ve banyo ürünleri başta olmak üzere birçok bebek ürününe sahiptir. Anneve bebeklerin bakımlarını karşılayacak ürünler geliştirmiştir. Anne bakımına yönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Bebeğin gelişimi ve sağlıklı büyümesi açısından beslenmesi önemlidir. İlk 6 aya kadar bebekler, anne sütüyle beslenir. Anne sütü içemediği durumlarda veya anne sütünün yetersiz olmaları durumunda bebekler mamayla beslenir. Bebeğin iyi beslenmesi, zihinsel ve fiziksel gelişimine yardım eder, kemik-diş-beyin gelişimine yardımcı olur.

Chicco Dijital Biberon Isıtıcı-Step UP Uyumlu, dijital biberon ısıtıcısı.

Bebeğin öğünlerini ısıtmada yardımcıdır.

Bebeğin yemeğini hazırlamak için önceden programını ayarlamanız yeterlidir.

Dijital ekran, kalan süreyi ve zamanlayıcı da seçilen gecikmeyi gösterir.

Görsel ve sesli sinyal, ısıtma bitince uyarır.

Program seçimi: Kabın boyutu(150ml, 250ml, 330ml) Mamanın ilk sıcaklığı (dondurucu, buzdolabı, oda sıcaklığı)

Otomatik olarak kapanır, güvenlidir.

Açma/kapama düğmesi, programı açmak ve kapatmak içindir.

Chicco Dijital Biberon Isıtıcı-Step UP Uyumlu, indirimlifiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa’da.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
06 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
memnunum
(Chicco Dijital Biberon Isıtıcı-Step UP Uyumlu)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler