Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Dj Piyanom

2409

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin neşeli sesler ve melodiler ile eğlenmesini sağlayabilecek, Chicco Dj Piyanom ürünününü, bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

111 TL

Kazanacağınız puan 1110 tupara Toplam tutarı: 1.11 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco Dj Piyanom :

 2409

Bebeğinizin, eğlenmesi, eğlenirken yeteneklerini geliştirmesi için Chicco tarafından tasarlanmış, davul, ses ışık efektleri olan piyanodur. 4 adet farklı fonksiyona sahiptir.

Klavyede serbest olarak melodiler çalınabileceği gibi,kayıtlı olan seslerin üzerinde de melodi çalınabilir. 3 melodi seçeneği vardır ve pille çalışır.

Çocuğunuz, mikrofonu ile de şarkılar söyleyerek melodilere eşlik edebilir.

Bebeğin gelişiminde oldukça önemli rol oynayan oyuncaklar, eğlenmesini, el becerilerini geliştirmesini, hareket kabiliyetlerini arttırmayı sağlar ve zihinsel becerilerini de geliştirmeye yardımcı olur.

Chicco DJ piyanom  çocuğunuzun parmakları ile  rahatlıkla basmasına uygun olarak tasarlanmıştır. Çeşitli davul ve ses efektleri, değişik melodiler çıkartarak bebeğinizin eğlenmesinde yardım eder.

Üstelik üründe bulunan joystick, gerçek ensturman sesinin çıkmasına yardım eder ve davul, ses, ışık efektleri ile de remiks oluşturmakiçin yardım eder.

2409

 

Farklı renk ve oyuncaklar çocukların ilgisini çeker.Özellikle ses çıkaran, renkli ve ışıklı oyuncaklar, daha fazla eğlenmesini sağlar.

Bebeklerin, yaşına uygun oyuncaklarla oynaması, zeka gelişimine de yardımcıdır. Dokunmak, konuşmak, oyun oynamak, melodiler çıkartmak bebeğinizin  zekasını  ve sosyal hayatını olumlu yönde geliştiren unsurlardır.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için çok çeşitli ürünler geliştirmişlerdir

İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasınınçıkmasına neden olmuştur. 50 yılı aşkın bir süredir, üretim yapanfirma anne ve bebeklerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek içinçalışmaktadır. Bebeklerin ihtiyacı olan eğlendirici ve eğitici özelliklioyuncaklar da tasarlamaktadır ve Chicco, beğenilerek tercih edilen markalardanolmaktadır.

Chicco Dj Piyanom, sitemizde satılan ucuz fiyatlı biroyuncaktır. Turuncu Kasa’da indirimler bitmiyor, incelemeden geçmeyinindirimleri yakalayın. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
23 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
çok kaliteli
(Chicco Dj Piyanom)

 Report abuse
03 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
sağlıklı oyuncaklar üretiyor. öneririm
(Chicco Dj Piyanom)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler