Chicco Erkek Bebek Çıngırak

Kapıda Ödeme İmkanı

Chicco Erkek Bebek Çıngırak

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

2385

Barkod : 8003670897330

5/1
23.9 TL

Sallandığında ses çıkaran ve canlı renkleriyle, bebeğin ilgisini çekebilecek olan, Chicco Erkek Bebek Çıngırağını, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Adet
454 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Chicco Erkek Bebek Çıngırak :

 

2385

Bebeğiniz her şeyden kıymetli ve onun için her zaman herşeyi en iyisini istersiniz, Chicco’da bunun için çalışmakta ve size ihtiyacınızolan ürünleri sunmaktadır.

Tıpkı bebeğin anneye, beslenmeye, sevgiye, bakıma, korunmayaihtiyacı olduğu gibi, düzenli bir gelişim sağlayabilmesi için oyuna veoyuncaklara da ihtiyacı vardır.

Çıngıraklar da bebeklerin hayatlarında önemli bir yertutarlar, ilk oyuncakları, ilk arkadaşları olurlar.

Bebeklerin yaklaşık 3. aylarını doldurmasıyla, çevreleri ilegözleriyle ve sesle iletişim kurma çabaları başlar.

Chicco Kız Bebek Çıngırak, erkek figürü şeklinde tasarlanmıştır,aynı çıngırağın kız çocuk  şeklinde olanıda bulunmaktadır.

Bebeğin tutabileceği şekilde tasarlanmış olan çıngırak,sallandığına ses çıkartır ve canlı renkleriyle bebeğin ilgisini çeker.

Tırtıklı olan yüzeyi ile diş etlerini kaşımada ve ısırarakoynamada bebeği rahatlatmaya yardımcı olur.

Oldukça sevimli olan bu çıngırağı yanınızdanayıramayacaksınız.

Chicco, doğumdan itibaren çocuklarınızın  çeşitli ihtiyaçları göz önüne alınarak,farklı ihtiyaçlar için  değişik ürünlergeliştirmiştir.

2385

1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlıartış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir. Bir çok ülkedebeğenilerek en çok tercih edilen markalardan olmayı başarmış olan Chicco  çocukların ve bebeklerin mutluluğunu hedefalmıştır.

Çeşitli şampuanlar, sabunlar, oyuncak ve çıngıraklar, bebekarabaları, mama sandalyeleri, biberon ve emzikler gibi daha sayabileceğimiz pekçok ürün, bebeklerinizin kullanımı ve annelerin işini kolaylaştırmak için  Chicco kalitesi ve farkıyla üretilmiştir.

Chicco Erkek Bebek Çıngırak, Turuncu Kasa’da satılan ucuzfiyatlı ve sevimli bir çıngıraktır. Sitemizi inceleyin, indirimleri yakalayın.

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Erkek Bebek Çıngırak

Sallandığında ses çıkaran ve canlı renkleriyle, bebeğin ilgisini çekebilecek olan, Chicco Erkek Bebek Çıngırağını, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Bu kategorinin en çok bakılanları

23.9TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim