Chicco Erkek Güneş Gözlüğü 24+ Ay - Hermes

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Chicco

2724

Barkod : 0

₺89,90

24 ve üzeri çocukların kullanımına uygun,polarize ve dayanıklı Chicco Hermes Erkek Güneş Gözlüğünü, sayfamızda bulabilir ve indirimli fiyatı ile satın almak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Chicco Erkek Güneş Gözlüğü 24+ Ay – Hermes :

 Chicco Erkek Güneş Gözlüğü 24+ Ay - Hermes

Marka Adı : Chicco

Ürün Adı : Chicco Erkek Güneş Gözlüğü 24+ Ay – Hermes

Ürün Miktarı : 1 adet

Ürün Özellikleri : Küçük çocukların kullanımı için tasarlanmış, erkek çocuklarına uygun desenli, güneşin zararlı UV ışınlarını süzerek gözü korumaya yardımcı güneş gözlüğüdür. Polarize camlara sahiptir ve yapısı 24 ay üstü çocuklarda uyum sağlar, başta rahat oturur. Dayanıklı malzemesi aynı zamanda sağlıklıdır. 89/686/EEC sayılı Avrupa Yönergesi'nin standartlarına ve güvenlik şartlarına uygun olarak üretilmiştir.  Orta ve güçlü derecedeki güneş ışıklarını süzmek için uygundur. Çerçeve sapları esneyebilen kauçuktan yapılmıştır.

Sonuç : 24 ay üstü çocuklara uygun güneş gözlüğüdür.

Kullanım Şekli : Bebeğin başına uyum sağlar. Çerçeve ve ayarlanabilir bantları ile bebeğin yüzü ile uyumludur.

İçerik : Polarize ve dayanıklı, sağlıklı malzemelerden üretilmiştir.

 

Güneşin UV ışınları ciltte olduğu kadar gözlerde de oldukça zararlı etkilere neden olmaktadır. Özellikle küçük çocuk ve bebekleri zararlı UV ışınlarına karşı korumak önemlidir. Güneşe çıkıldığında cildi ve başı korumanın yanı sıra gözlerde korunmalıdır.

Zararlı ultraviyole ışınları gözlerde pek çok hasara neden olabilir, özellikle de sıcaklık çeşitli alerjik reaksiyonlar gelişmesine yol açabilir. Bu nedenle uygun bir güneş gözlüğü ile bebeklerin ve çocukların gözlerinin korunması önemlidir. Polarize özellikli ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş, baş ve göz yapısına uygun kaliteli gözlükler korunmak için uygun olacaktır. Güneş gözlüğü seçerken zararlı ışınları yeteri kadar süzmesi ve görme bozukluğuna neden olabilecek hasarlara karşı koruması da önemlidir.

Chicco firması bebeklerinizin doğumundan itibaren tüm ihtiyaçlarına uygun ürünler tasarlamaya çalışmaktadır. Geliştirdiği güneş gözlükleri de bebeklerin ayına uygun ölçülerdedir ve bebeklerin gözleri ile uyumlu yapıdadır, yüzüne kolayca oturur ve sağlıklı, darbelere karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Erkek çocuklar için tasarlanmış olan bu modelin yanında kız çocukları için de farklı gözlük modelleri bulunmaktadır.

Chicco Erkek Güneş Gözlüğü 24+ Ay – Hermes, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

 

2724

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Chicco Erkek Güneş Gözlüğü 24+ Ay - Hermes

24 ve üzeri çocukların kullanımına uygun,polarize ve dayanıklı Chicco Hermes Erkek Güneş Gözlüğünü, sayfamızda bulabilir ve indirimli fiyatı ile satın almak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Write your review