Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

Markası : Chicco

5 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği, antikolik valf sistemi olan, bebeğinizin ayına uygun farklı seçenekleri bulunan 2 adet üründür.

Daha fazla detay

24.90 TL

12.45 TL

50% indirim

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 255 [attributes] => Array ( [255] => 2Ay+Orta Akış [259] => 0Ay+Normal Akış [256] => 2Ay+Akış Ayarlı [257] => 4Ay+Hızlı Akış ) [attributes_quantity] => Array ( [255] => 5 [259] => 0 [256] => 0 [257] => 0 ) ) ) 1

- +

Kazanacağınız puan 224 tupara Toplam tutarı: 0.22 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği :

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği :

Bebeğiniz için en iyi beslenme anne sütüdür, bebek ilk 6 ayboyunca sadece anne sütü ile beslenmelidir, ancak anne sütünün olmadığı ya da yetersiz olduğu durumlarda biberonlara ihtiyaç duyarsınız.

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği de biberonlarda kullanabileceğiniz, farklı büyüklükte olan bebeklere uygun olarak üretilmiş emziklerdir. Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceği;

0 ay+ normal akış

2 ay+ orta akış

2 ay+ akış ayarlı

4 ay+ hızlı akış seçeneklerine sahiptir.

Göğüs ucuna benzer şekilde tasarlanmış olan biberonemziğinin ucunda pütürlü damarlara benzer kabartılar bulunmaktadır, bu dabebeğin emziği daha rahat kavramasına yardımcı olur, geniş ağzı ise emmeyi dahakolay bir hale getirebilmek için dudağı destekler.

Chicco, uzun yıllardır, çocuklarınızın doğumdan itibarenfarklı ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten bir marka olmasıyla, kalitesiylebeğenilerek en çok tercih edilen bebek ürünlerinden olmayı başarmıştır.

İtalya 'da çocuk nüfusunda meydana gelen hızlıartış 1960 yılında, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği :

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar.

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği, silikondanüretilmiştir, şeffaftır ve kaynatılabilecek özelliği ile kolay temizlenebilir,dişe dayanıksız olsa da, deforme olmaları zordur.

Pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur. Silikon dişe fazladayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği , Turuncu Kasa’dasatılan ucuz fiyatlı bir üründür. Sitemizde uygun fiyatlar ve geniş bir ürünyelpazesi bulunmaktadır, inceleyin, indirimleri kaçırmayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler