ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Gardrop Kilidi

2109

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfadan inceleyerek, ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Chicco Gardrop Kilidi ile evinizdeki dolapların açılmasını engellemeye ve bu şekilde bebekleri korumaya yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

18.5 TL

Kazanacağınız puan 185 tupara Toplam tutarı: 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Gardrop Kilidi

 

Chicco Gardrop Kilidi

Chicco, senelerdir bebekler için en iyisini ve en kalitesinidüşünerek ürünlerini geliştirmektedir. Bebeklerin doğduğu andan itibaren,bakımlarını ve sağlığını dikkate alır. Anne ve bebek bakımına yönelik ürünlergeliştirir. Bebek arabaları, yemek sandalyeleri, araba koltukları, oyuncaklar,giysiler, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, ıslak mendiller ve banyo ürünleribaşta olmak üzere birçok bebek ürününe sahiptir. Anne bakımına yönelik emzirmeve göğüs bakım ürünleri bulunur. Chicco, bebekler ve çocuklar için her türlüayrıntıyı düşünmektedir.

 

Bebekler büyüdükçe hareketlenir. Bebekler, 6.ayda ileri gerisallanmaya, elleri ve dizleri üstünde durmaya başlar. Emeklemeye 6-9ay arasıbaşlar, bazı bebekler emeklemeden de yürüyebilir. Genellikle 9.ayda mobilyalaratutunarak dolaşır ve yürümeye başlar.

 

Bebekler hareketlenmeye başladıkça her yere özgürce yaklaşmave dokunma fırsatı bulurlar. Daha fazla meraklanırlar. Kendileri için nelerintehlikeli olduğunu bilmezler. Her ne kadar sürekli gözetleseniz de bir andalgınlık, kazalara neden olabilir. Bunun için bazı önlemler almakta fayda var.

*Ulaşabileceği çekmeceler, dolaplar kilitlenmelidir.

Bebekler bu dönemde çok meraklıdır ve oyunu çok severler.Çekmeceler, kapılar, priz kapakları, tuvalet kapağı, buzdolabı gibi yerlerleoynamak ilgilerini çeker. Çekmece, dolap ve kapıları kapatıp açmak, onlara oyungibi gelir. Kapılarla oynamalarında parmaklarını ve elini kapıyasıkıştırabilirler.

 

Chicco Gardrop Kilidi, gardırop saplarını ve tokmaklarınıkilitlemeye yardımcıdır.

Gardırop ve büfelerin kapı kollarını, kulplarınıkilitleyerek, emniyet sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Çocukları tehlikeli cisimlerden korumada yardımcıdır.

Kullanımı pratiktir, emniyet düğmesi bulunur, takılmasıkolaydır.

Chicco Gardrop Kilidi, indirimli ucuz fiyatıyla sitemizdensatın alabilirsiniz. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
05 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
bana ürünlerimi hemen ulaştıran turuncu kasaya tesekkurler
(Chicco Gardrop Kilidi)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler