Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı

Kapıda Ödeme İmkanı

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

2394 Barkod : 8003670887010

5/1
15.9 TL

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcıyı, bebeklerin oynaması ve diş etlerini kaşması için yardımcı bir bebek oyuncağıdır, bu sayfada indirimlidir.

455 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz Yurtiçi Kargo 9,95TL , Aras, Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 
 
 
 

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı :

2394

Diş  çıkarma dönemleri genelde her bebekte zorlu geçmekle beraber bebekten bebeğe göre farklı etkilerle bu dönem geçirilir.

Bazı bebekler diş çıkarma dönemlerini aşırı huzursuz,sıkıntılı, ateşli bir şekilde geçirirken bazıları ise daha kolay bir şekildeatlatır. Yaklaşık 3. Aydan başlayarak diş çıkarma belirtileri bebeklerdegörülmeye başlayabilir; dişler kaşınır, kabarır, ağızdan salyalar akar vebebeğiniz tutabildiği her şeyi ağzına götürmeye başlar. Aslında ağızına bir şeylergötürmesi diş etlerini rahatlatırken  ayrıca dünyayı, objeleri tanımak için de bebeğinkullandığı içgüdüsel bir yöntemdir.

Bebekler buldukları herşeyi ağızlarına götürürler.  Diş kaşıyıcılar da buisteklerini tatmin ederler.

Her dönemde bebekler dişlerin kaşıma ve rahatlatma ihtiyacıduyarlar, çünkü bu dönem  ilk dişin çıkmasınınardından 2. 3. 4. ve sırayla diğer dişlerin çıkmasıyla olarak devam edecektir.

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı, bebeğin dişlerini kolayca kaşıyabilmesi için tutması kolay ve ağzının fizyolojik yapısına uygun olacak şekilde geliştirilmiştir.

Üzerinde bulunan tırtıklar, kaşıyıcının etkilerini  arttırmaya yardımcı olacaktır.

Canlı renklere sahip olan diş kaşıyıcı, anahtar şeklindedir,anahtarı çevirdiğinde ve anahtarın üzerindeki düğmeye basıldığında ses çıkartır ve bebeğin ilgisini çeker.

Bebeklerin yaşına uygun oyuncaklarla oynaması, ilgisini başka başka objelere yöneltmesi, tutmaya çalışması gelişiminde olumlu etkiler sağlar.

2394

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı, bebeğinizin 3. Ayındanitibaren ihtiyaç duyabileceği diş kaşıntılarının rahatlamasına yardım eder.Bebek kolayca kavrayabilir, hem oynar hem de diş etlerini kaşıyarak rahatlar vekaşıntının verdiği huzursuzlukları yatıştırdığı için sakinleşmesine destekolabilir.

Bebeklerin doğumdan itibaren her dönemlerinde pek çokihtiyaçlarına farklı çözümler sunan Chicco, her zaman dünyada bir çok ülkede enfazla tercih edilen markalardan olmayı başarmıştır.

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı, sitemizde uygunfiyata satılan bir üründür. Ucuz fiyatlar Turuncu Kasa’da. 

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcıyı, bebeklerin oynaması ve diş etlerini kaşması için yardımcı bir bebek oyuncağıdır, bu sayfada indirimlidir.

15.9TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim