Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı

2394

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcıyı, bebeklerin oynaması ve diş etlerini kaşması için yardımcı bir bebek oyuncağıdır, bu sayfada indirimlidir.

Daha fazla detay

15.9 TL

Kazanacağınız puan 159 tupara Toplam tutarı: 0.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı :

2394

Diş  çıkarma dönemleri genelde her bebekte zorlu geçmekle beraber bebekten bebeğe göre farklı etkilerle bu dönem geçirilir.

Bazı bebekler diş çıkarma dönemlerini aşırı huzursuz,sıkıntılı, ateşli bir şekilde geçirirken bazıları ise daha kolay bir şekildeatlatır. Yaklaşık 3. Aydan başlayarak diş çıkarma belirtileri bebeklerdegörülmeye başlayabilir; dişler kaşınır, kabarır, ağızdan salyalar akar vebebeğiniz tutabildiği her şeyi ağzına götürmeye başlar. Aslında ağızına bir şeylergötürmesi diş etlerini rahatlatırken  ayrıca dünyayı, objeleri tanımak için de bebeğinkullandığı içgüdüsel bir yöntemdir.

Bebekler buldukları herşeyi ağızlarına götürürler.  Diş kaşıyıcılar da buisteklerini tatmin ederler.

Her dönemde bebekler dişlerin kaşıma ve rahatlatma ihtiyacıduyarlar, çünkü bu dönem  ilk dişin çıkmasınınardından 2. 3. 4. ve sırayla diğer dişlerin çıkmasıyla olarak devam edecektir.

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı, bebeğin dişlerini kolayca kaşıyabilmesi için tutması kolay ve ağzının fizyolojik yapısına uygun olacak şekilde geliştirilmiştir.

Üzerinde bulunan tırtıklar, kaşıyıcının etkilerini  arttırmaya yardımcı olacaktır.

Canlı renklere sahip olan diş kaşıyıcı, anahtar şeklindedir,anahtarı çevirdiğinde ve anahtarın üzerindeki düğmeye basıldığında ses çıkartır ve bebeğin ilgisini çeker.

Bebeklerin yaşına uygun oyuncaklarla oynaması, ilgisini başka başka objelere yöneltmesi, tutmaya çalışması gelişiminde olumlu etkiler sağlar.

2394

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı, bebeğinizin 3. Ayındanitibaren ihtiyaç duyabileceği diş kaşıntılarının rahatlamasına yardım eder.Bebek kolayca kavrayabilir, hem oynar hem de diş etlerini kaşıyarak rahatlar vekaşıntının verdiği huzursuzlukları yatıştırdığı için sakinleşmesine destekolabilir.

Bebeklerin doğumdan itibaren her dönemlerinde pek çokihtiyaçlarına farklı çözümler sunan Chicco, her zaman dünyada bir çok ülkede enfazla tercih edilen markalardan olmayı başarmıştır.

Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı, sitemizde uygunfiyata satılan bir üründür. Ucuz fiyatlar Turuncu Kasa’da. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
23 Nis. 2014
(5/5
Başlık :
ürünlerimi bana hemen ulaştıran ekibinize teşekkürler. alışveriş adresim turuncu kasa
(Chicco Gökkuşağı Anahtar Diş Kaşıyıcı)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler