Chicco Güvenli Emzirme Süt Saklama Kabı PP

Kapıda Ödeme İmkanı

Chicco Güvenli Emzirme Süt Saklama Kabı PP

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

1062 Barkod : 8003670715467

5/1
76.9 TL
457 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Chicco Güvenli Emzirme Süt Saklama Kabı PP

1062_11

Bebeklerin doğumundan itibaren birçok ihtiyacına çözümlersunan Chicco, kalitesiyle beğenilen bebek markaları arasındadır. Bebekler içinher zaman en iyisini ve en kalitesini düşünerek hazırlanan ürünlerle bebeğinizhayatın keyfini çıkaracaktır. Bebek arabaları, yemek sandalyeleri, arabakoltukları, oyuncaklar, giysiler, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, ıslakmendiller ve banyo ürünleri başta olmak üzere birçok bebek ürününe sahiptir. Anneve bebeklerin bakımlarını karşılayacak ürünler geliştirmiştir. Anne bakımınayönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Bebeğin beslenmesi gelişimi ve sağlıklı büyümesi açısındanönemlidir. Bebekler ilk 6 aya kadar anne sütüyle beslenir. Anne sütü içemediğidurumlarda veya anne sütünün yetersiz olmaları durumunda bebekler mamaylabeslenir. Bebeğin iyi beslenmesi, zihinsel ve fiziksel gelişimine yardım eder.Kemik-diş-beyin gelişimine yardımcı olur.

Bebeğin beslenmesi için fazla anne sütünün ve hazırlanacakgıdaların iyi saklanması da önemlidir. Chicco Güvenli Emzirme Süt Saklama Kabı,fazla anne sütünün hijyenik olarak saklanmasına yardım eder. 

Chicco Güvenli Emzirme Süt Saklama Kabı PP, süt saklamanızayardımcıdır.

Fazla sütü olanların kullanımına uygundur. Fazla sütügüvenle saklayarak, gerektiğinde kullanmanıza yardımcı olur.

Sızdırmaz kapak, sütün değerini kaybetmeden saklamadayardımcıdır, hava geçirmez.

Sütün yanı sıra mama saklamak için de kullanılabilir.

BPA içermez.

Kauçuk biberon emziği ve biberon halkası bulunur.

Kauçuk emzik ucu, doğal maddeden yapılmıştır. Isıyaduyarlıdır, güneş ışığına maruz kalınca yapışkan hal alır, yapısı bozulur.Esnek  yapısıyla oldukça sağlamdır. Anne göğüs ucuna benzer yapısıylabebeğin kolayca alışmasını sağlar.

Chicco Güvenli Emzirme Süt Saklama Kabı PP, indirimlifiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa’da.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Güvenli Emzirme Süt Saklama Kabı PP

Chicco Güvenli Emzirme Süt Saklama Kabı PP ürününü, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş vererek, güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

76.9TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim