ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Chicco Güvenlik Kiti

2416

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizi ev kazalarından korumanıza yardımcı olabilecek, içinde priz kapağı, gardırop mandalı gibi ürünler bulunan, Chicco Güvenlik Kitine, hemen sahip olmak için, bu sayfadan uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

73.5 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 735 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 735 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.74 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Güvenlik Kiti :

 

2416

Ev kazaları oldukça fazla görülen ve insanların hayatını kaybedebileceği kadar tehlikeli kazalardır, özellikle söz konusu çocuklar olduğunda bu kazalara daha sık olarak rastlanmaktadır.

Çocuğunuzun doğumundan itibaren her ihtiyacını düşünerek bunları karşılamaya yönelik ürünler geliştiren Chicco, çocukların güvenliğini de ihmal etmedi ve güvenlik setini sizlere sundu.

Güvenlik kitinin içerisinde, çocuğunuzu evlerde en sık rastlanan tehlikelerden korumak için geliştirilmişolan ürünler yer almaktadır.

En tehlikeli bölge, elektrik prizleridir, kitin içerisinde yer alan aparatlarla prizlerde yalıtım yapabilirsiniz.

Dolap kapılarını açmaması için gerekli aparatlarla da,içinde tehlikeli şeyler bulunan dolapları açıp kapamaktan çocukları alıkoyar ve dolap kapaklarına parmak, el sıkışmalarını da engellemeye yardımcı olur.

Kapı parmak koruyucu ile de kapıların kapanarak, parmakların sıkışmasını engellemeye yardımcı olur.

Mobilyaların sivri uçlarından da bebeklerinizi korumayayardım edecek aparat, bebeği çarpmalardan korumak için yardımedecektir.

Özellikle bebeğinizin hareketlenmeye başladığı 6. Aydan sonraoldukça dikkat etmek, gerekli önlemleri almak gerekmektedir.

Güvenlik kitinin içerisinde bebeğin karanlıktan da korunmasıiçin bir gece lambası da bulunmaktadır.

 

2416

**2 çok amaçlı kilit

 **10 priz kapağı

**1 kapı parmak koruyucusu

**1 gardırop mandalı

**1 yuvarlak gece lambası

**4 adet köşe kapağı

Chicco Güvenlik Kiti, sitemizde satılan uygun fiyatlı birüründür. Ucuz fiyatlar ve geniş bir ürün yelpazesi Turuncu Kasa’da