Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco İlk Anahtarlarım Diş Kaşıyıcı Çıngırak

2376

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco İlk Anahtarlarım Diş Kaşıyıcı Çıngırağı, bu sayfadan uygun fiyata sipariş vererek, güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

19 TL

Kazanacağınız puan 190 tupara Toplam tutarı: 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco İlk Anahtarlarım Diş Kaşıyıcı Çıngırak

Chicco İlk Anahtarlarım Diş Kaşıyıcı Çıngırak

Diş çıkarma döneminin zorlukları olmakla birlikte, etkileri bebektenbebeğe farklılıklar gösterir. Bazı bebekler bu dönemi sıkıntılı ve ağrılıgeçirir, bazı bebekler ise kolayca sorunsuz atlatır.

Bebekler genellikle 6-7 aylıkken diş çıkarmaya başlar. Bazıbebekler 3-4 aylıkken diş çıkarabilir. Diş çıkarma belirtileri; dişlerdekabarma ve kaşıntı şeklinde görülür. Ağızdansalyalar akar ve ellerini sürekli ağızlarına götürüp dişlerini kaşımak isterler.Bebeklerin nesneleri ağzına götürmesi içgüdüsel bir yöntem olup, diş çıkarmadöneminde diş etlerini rahatlatmak için yaparlar. Diş kaşıması sorununuhafifletmek için diş kaşıyıcıları kullanabilirsiniz. Kullanılacak dişkaşıyıcının yumuşak olması önemlidir. Sert cisimler bebeğin diş ve damakyapısına zarar verebilir.

Diş çıkarma dönemlerinde bebekler dişlerini kaşıma verahatlatma ihtiyacı duyarlar. Bu ihtiyaç ilk dişin ardından sırasıyla diğerdişlerin çıkmasıyla da devam eder.

Chicco İlk Anahtarlarım Diş Kaşıyıcı Çıngırak

Chicco İlk Anahtarlarım Diş Kaşıyıcı Çıngırak, bebeğindişlerini kolayca kaşıyabilmesi için tutması kolay ve ağız yapısına uygun kaşıyıcıdır.

Canlı renklere sahip olan diş kaşıyıcı, anahtar şeklindedir,çıngırak sesleri bebeğin ilgisini çeker.

Bebeğin 3.ayından itibaren kullanılabilen, diş kaşıntılarınırahatlatmaya yardımcı kaşıyıcıdır.

Bebek kolayca kavrar, hem oynar hem de diş etlerinikaşıyarak rahatlar ve kaşıntının verdiği gerginliği yatıştırarak sakinleşmesinisağlar.

Renkleri bebeğin görsel algısını geliştirmede yardımcıdır.

Chicco, bebeklerin ihtiyaçlarına çözüm sunan, kalitesiylebeğenilerek tercih edilen bir markadır. Bebeklerin konforu, sağlığı,gelişimleri için yardımcı ürünler geliştirir. Bebek arabaları, arabakoltukları, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, oyuncaklar, banyo ürünleri gibizengin ürün içeriğine sahiptir. Bebeklerin yanı sıra anne bakımında dayardımcıdır. Anneler için emzirme ve göğüs bakım ürünleri vardır.

Chicco İlk Anahtarlarım Diş Kaşıyıcı Çıngırak, indirimliucuz fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
26 Nis. 2014
(5/5
Başlık :
sağlıklı
(Chicco İlk Anahtarlarım Diş Kaşıyıcı Çıngırak)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler