Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco İlk Köpeğim

2408

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin 1 yaşından sonra severek kullanabileceği, Chicco İlk Köpeğim ürününü, sayfamızda uygun fiyata bulabilir ve farklı ödeme seçenekleriyle, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

91.9 TL

Kazanacağınız puan 919 tupara Toplam tutarı: 0.92 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco İlk Köpeğim :

2408

Çocuklar oyunlar oynayarak gelişir, değişik oyuncaklarla değişik beceriler kazanır.

Chicco İlk Köpeğim, özellikle 1 yaşından sonra bebeğinizin severek oynayabileceği, yumuşak, pofuduk bir köpektir.

Chicco, çocukların farklı ihtiyaçlarını, en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, gıda vetıp alanı hariç, her türlü ihtiyaçlarını sağlayabilmek için çok çeşitli ürünler geliştirmişlerdir. Dünyada bir çok ülkede beğenilerek kullanılan ve en çoktercih edilen markalardan olmayı başarmış Chicco, bebeğinizi eğlendirecek ve gelişimine olumlu katkılar sağlayabilecek oyuncak çeşitleri de tasarlamaktadır.

Değişik oyuncaklar, çocuğunuzun  hayal gücü, el becerilerinin gelişmesine de yardım edecek ve keyifli zamanlar geçirmesini sağlayacaktır.

Oyuncaklar bebeğin gelişiminde olumlu katkılarda bulunmaktadır, bir bebeğin gelişirken beslenme, korunma ve sevgi ihtiyacının yanında en önemli ihtiyaçlarından biri de oyun ve oyuncaklardır.

2408-1

Gelişimine destek veren, eğitici ve eğlendirici oyuncaklar tercih ederek, becerilerini arttırmada katkıda bulunabilirsiniz.

Chicco bebeğin doğumundan başlayarak ihtiyacı olan pek çok ürünü tasarlayarak sizlere sunmaktadır.

Chicco İlk Köpeğim, son derece sevimli ve özellikleri olanbir köpekçiktir.

Özellikle hayvan sevgisini çocuklara vermenizde yardımcıolur.

Havlaması için başını okşamanızı bekleyen köpekçik,sevildiğinde mutlu bir şekilde havlar.

Kemiğini köpeğe doğru uzattığınızda sevinerek kemiği yer.

Fırçayla sırtını fırçaladığınızda, uykuya dalar. Uykuya dalan köpek sevimli sevimli  horlar.

Bebeğinizin dokunma, el, göz iletişim becerilerini kuvvetlendirmeye yardımcı olur, arkadaşlık ve hayvan sevgisi kavramlarını da geliştirmeye yardım eder.

Chicco İlk Köpeğim, sitemizde satılan uygun fiyatlı birüründür. Turuncu Kasa ucuz fiyatlara ve çeşitli ürünlere sahiptir.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler