Chicco Insulated Cup Yalıtımlı Yeşil Suluk 18m+

Kapıda Ödeme İmkanı

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

16327

8003670879909

5/1
224.9 TL
454
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Chicco Insulated Cup Yalıtımlı Yeşil Suluk 18m+ :

16327

Bebeğiniz artık 18 aylık oldu, biberon yerine suluk kullanabilme zamanı geldi.

Özellikle, parkta, deniz kenarında, piknikte, yolculuklarda sizin kurtarıcı ve yardımcınız olacak Chicco Insulated Cup Yalıtımlı Yeşil Suluk sayesinde bebek ve çocuklarınız için kullanım kolaylığı yaşayabileceksiniz.

Yalıtımlı özelliği ile içerisindeki sıvının ısısını uzun süre korumaya yardımcı olacaktır.

18 aydan büyük olan tüm çocuklarınız için kolay ve güvenli bir kullanım kolaylığı sağlayan bu Chicco suluk Yeşil rengi seçeneği ile beğenilerinize sunulmuştur.

Üstelik % 0 BPA oranına sahiptir. Bisphenol A (BPA)polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan,kimyasal bir maddedir.

Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmıştır.

.

16327

1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar.

Chicco Insulated Cup Yalıtımlı Yeşil Suluk 18m+ ,bebeğinizin kolayca tutması düşünülerek tasarlanmış, sıvıyı sızdırmayan  güvenlik sistemine sahip ve yalıtım sistemi ile ısıyı daha uzun bir süre korumaya yardımcı olabilecek, bu aşamada kolaylaştırmaya yardımcı olabilecek bir suluktur.

Chicco Insulated Cup Yalıtımlı Yeşil Suluk 18m+ , sitemizdeucuz fiyata satılan bir üründür. Turuncu Kasa’da uygun fiyata sahip olan genişbir ürün çeşitliliği bulunmaktadır. İnceleyin, indirimleri kaçırmayın.

 

  

 

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Insulated Cup Yalıtımlı Yeşil Suluk 18m+

18 aylıktan büyük olan tüm bebekleriniz için, güvenle kullanabilşeceğiz, Chicco Insulated Cup Yalıtımlı Yeşil Suluğu, bu sayfada bulabilir ve hemen indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

224.9TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim