Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco İyi Geceler Sevimli Çocuk Uyku Arkadaşı

2400

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin keyifli uyumasına yardımcı olabilecek, Chicco İyi Geceler Sevimli Çocuk Uyku Arkadaşını, indirimli fiyatı ile satın almak için, sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Daha fazla detay

87 TL

Kazanacağınız puan 870 tupara Toplam tutarı: 0.87 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco İyi Geceler Sevimli Çocuk Uyku Arkadaşı

 

2400_11

Chicco, uzun yıllardır bebekler için en iyi ve en kalitelisini düşünerek ürünlerini hazırlar. Bebeklerin doğumlarından itibaren birçok ihtiyacına çözümler sunar. Beğenilerek tercih edilen bebek markası olmayı başarmıştır. Bebeğin konforlu, sağlıklı ve keyifli büyümesine yardımcıolur. Bebek arabaları, yemek sandalyeleri, araba koltukları, oyuncaklar,giysiler, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, ıslak mendiller ve banyo ürünleri başta olmak üzere birçok bebek ürününe sahiptir. Anne ve bebeklerin bakımlarını karşılayacak ürünler geliştirmiştir. Anne bakımına yönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Bebeklerin sağlıklı büyümeleri ve gelişimi için uyku temelihtiyaçlar arasındadır. Rahat ve iyi uyuyan bebekler, huzurlu ve keyifliolurlar. Mutlu olmaları anne-babaları da mutlu eder. Ancak bazı bebeklerde uykuya geçişte sorun olabilir, kolay dalamazlar. Uykuya rahatça geçişyapabilmeleri için Chicco çözümler sunar. Bunlardan birisi de "Chicco İyiGeceler Sevimli Çocuk Uyku Arkadaşı” oyuncağıdır. Bebeğin uykuya kolaycadalmasına yardımcı olur. Keyifli ve huzurlu uyumasına yardım eder.

 

2400 

Chicco İyi Geceler Sevimli Çocuk Uyku Arkadaşı, bebeklerinuykuya rahatça dalmalarına yardımcı oyuncaktır.

 

Doğumdan itibaren kullanımına uygun sevimli pelüşoyuncaktır.

Klasik müzik, bebeği sakinleştirmeye, rahat uyumasına yardımcıolur. Müzik becerilerini geliştirmeye yardım eder.

Oyuncağın karın kısmındaki ay butonuna basılınca, Mozartmelodileri çalmaya başlar. Ayrıca etrafa loş ışık efektleri saçar.

Mavi ya da pembe butona basılınca, Rossini ve Schumannklasik müzik melodileri veya New Age melodiler çalar.

Bu melodiler, oyuncağın yanında bulunan hikaye kitapçıklauyum içerisindedir.

Oyuncak makinede yıkanabilir. (Yıkamadan önce elektronaksamı çıkarınız.)

Kitapçık bebeğin görsel becerilerini geliştirmedeyardımcıdır. (kır, deniz ve geceyle ilgili konuları öğrenir.)

Bebeklerin klasik müzik eşliğinde hayallere dalarak, huzurluve rahat uyumalarına yardımcı oyuncaktır.

 

Chicco İyi Geceler Sevimli Çocuk Uyku Arkadaşı, indirimli fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz. Ucuzluk ve kalitenin adresiTuruncukasa’da.

  

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler