Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Kapı Çarpma Önleyici

2111

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco Kapı Çarpma Önleyici'yi bu sayfadan indirimli fiyata satın alarak, aniden oluşabilecek el ve parmak sıkışmalarını önlemeye yardımcı olarak bebeğinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

17.5 TL

Kazanacağınız puan 175 tupara Toplam tutarı: 0.18 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Kapı Çarpma Önleyici

 

chicco kapı çarpma önleyici

Chicco, senelerce bebek ile anne bakımı ve sağlığı içinçalışmaktadır. Anne ve bebek bakımına yönelik ürünler geliştirmiştir.Biberonlar, oyuncaklar, buhar makineleri, emzikler, aksesuarlar, termometreler,güvenlik araçları ürünlerden bazılarıdır. Anne bakımı için, emzirme vehamilelik dönemi bakım ürünleri vardır. Chicco, doğumdan itibaren bebekler içinen iyisini, en ince ayrıntısına kadar düşünür. Kalitesi ve beğenisiyle, birçokülkede tercih edilen bebek markasıdır.

Bebekler büyükçe hareketlenir, özgürleşmeye başlar, her yerekolayca ulaşabilir. 6 aylık bebekler, ileri geri sallanmaya, elleri ve dizleriüstünde durmaya başlar. 6-9ay arası, emeklemeye başlar. Ancak bazı bebekleremeklemeden yürüyebilir. Genellikle 9.aylıkken mobilyalara tutunarak dolaşır veyürümeye başlarlar.

Bebekler hareketlenmeye başladıkça her yere özgürce yaklaşmave dokunma fırsatı bulurlar. Daha fazla meraklanırlar. Kendileri için nelerintehlikeli olduğunu bilmezler. Her ne kadar sürekli dikkat etseniz de bir andalgınlık, kazalara neden olabilir. Bunun için bazı önlemler almakta fayda var.

*Ulaşabileceği çekmeceler, dolaplar kilitlenmelidir.

Bebekler bu dönemde çok meraklıdır ve oyunu çok severler.Çekmeceler, kapılar, priz kapakları, tuvalet kapağı, buzdolabı gibi yerlerleoynamak ilgilerini çeker. Çekmece, dolap ve kapıları kapatıp açmak, onlara oyungibi gelir. Kapılarla oynamalarında parmaklarını ve elini kapıyasıkıştırabilirler. Oda kapılarının aniden kapanması sonucu odada kilitlikalabilirler. İstenmeyen bu durumlar için, Chicco kapı çarpma önleyici ileönlem alabilirsiniz.

Kapı çarpma önleyici, kapıların bir anda kapanarakçocukların parmaklarını sıkıştırmasını ve odada kilitli kalmalarını engellemeye yardım eder.

Chicco Kapı Çarpma Önleyici, kapıların aniden çarpmasını engellemeye yardımcı ürün.

Açık dolap kapakları ve çekmecelerden çocukları korumaya yardımcı emniyetli kapama sistemi.

Çocukları tehlikeleri cisimlerden uzak tutmaya yardım

Çocukların kapıya parmaklarını sıkıştırmasını önlemeye yardım eder. Ayrıcaodada kilitli kalmalarını engellemeye de yardımcıdır.

Chicco Kapı Çarpma Önleyici, indirimli ucuz fiyatıylasitemizden satın alabilirsiniz. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler