Chicco Kapı Durdurucusu

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Chicco

2112

Barkod : 0

₺17,50

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan sipariş verebileceğiniz Chicco Kapı Durdurucusu ile, hareketlenen çocuğun elini sıkıştırmasını, odalarda kilitli kalmasını önlemeye yardımcı olabilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Chicco Kapı Durdurucusu

 

Chicco Kapı Durdurucusu

Chicco, 1958’den beri bebek ile anne bakımı ve sağlığı içinçalışmaktadır. Anne ve bebek bakımına yönelik ürünler geliştirmiştir.Biberonlar, oyuncaklar, buhar makineleri, emzikler, aksesuarlar, termometreler,güvenlik araçları ürünlerden bazılarıdır. Anne bakımı için, emzirme vehamilelik dönemi bakım ürünleri vardır. Chicco, bebeklerin doğumdan itibarenihtiyaçlarına çözümler sunmaya yardımcıdır. Kalitesi ve beğenisiyle, birçok ülkede tercihedilen bebek markasıdır.

Bebekler büyüdükçe hareketlenir, özgürleşmeye başlar, her yerekolayca ulaşabilecek olgunluğa erişir. 6 aylık bebekler, ileri geri sallanmaya,elleri ve dizleri üstünde durmaya başlar. 6-9 ay arası, emeklemeye başlar. Bazıbebekler emeklemeden de yürüyebilir. Genellikle 9.aylıkken mobilyalaratutunarak dolaşır ve yürümeye başlarlar.

Bebekler hareketlenmeye başladıkça her yere özgürce yaklaşmave dokunma fırsatı bulurlar. Meraklı oldukları için her yere dokunarak,keşfetmeye çalışırlar. Fakat kendileri için nelerin tehlikeli olduğunubilmezler. Her ne kadar sürekli gözetleseniz de bir an dalgınlık, kazalaraneden olabilir. Bunun için bazı önlemler almakta fayda var.

*Ulaşabileceği çekmeceler, dolaplar kilitlenmelidir.

*Yutabileceği küçük parçalar uzaklaştırılmalıdır.

 

Bebekler bu dönemde çok meraklıdır ve oyunu çok severler.Çekmeceler, kapılar, priz kapakları, tuvalet kapağı, buzdolabı gibi yerlerleoynamak ilgilerini çeker. Çekmece, dolap ve kapıları kapatıp açmak, onlara oyungibi gelir. Kapılarla oynamalarında parmaklarını ve elini kapıyasıkıştırabilirler. Oda kapılarının aniden kapanması sonucu odada kilitlikalabilirler. İstenmeyen bu durumlar için, Chicco kapı durdurucu ile önlemalabilirsiniz. Ev kazalarında en çok görülen, kapı çarpmaları sonucu çocuklarınparmaklarının sıkışmasıdır.

 

Chicco Kapı Durdurucusu, kapıların kapanmasını engellemeyeyardımcı ürün.

Çocuğun odada kilitli kalmasını engellemeye yardım eder.

Kullanımı pratiktir, özel vidaları ile montajı kolaydır.

Çocuklara emniyet sağlamaya yardımcıdır.

Parmak sıkışmalarını önlemeye de yardımcıdır.

Chicco Kapı Durdurucusu, kampanyalı ucuz fiyatıylasitemizden satın alabilirsiniz. 

 
2112

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Chicco Kapı Durdurucusu

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan sipariş verebileceğiniz Chicco Kapı Durdurucusu ile, hareketlenen çocuğun elini sıkıştırmasını, odalarda kilitli kalmasını önlemeye yardımcı olabilirsiniz.

Write your review