Chicco Kaymayan Banyo Paspası

2113

Markası : Chicco

Barkod : 8003670714514

0 Item Items

Buradan sipariş vererek, indirimli fiyatıyla satın alabileceğiniz Chicco Kaymayan Banyo Paspası ile, yıkanırken meydana gelebilecek ufak kazaların oluşmasını engellemeye yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

57.5 TL

Kazanacağınız puan 575 tupara Toplam tutarı: 0.58 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Chicco Kaymayan Banyo Paspası :

Chicco Kaymayan Banyo Paspası :

 

Önlenmesi mümkün olan ancak önlenemediği zaman kötüsonuçlara neden olan olaylara kaza deriz.

Kazaların pek çoğu da evlerde  ve banyoda gerçekleşmektedir ve yine çoğukaza, çocukların başına gelmektedir, oysa gerekli tedbirleri alarak kazalardankorunmak mümkün olabilir.

Çocuklar, banyoda genellikle her yerde olduğu gibi sonderece hareketli olurlar, ayakları kaydığından düşerek kendilerine zararverebilirler.

Özellikle çocukların kemikleri de hassas olduğundan kırılmalar,çıkıklar, çarpma sonucu bazı uzuvlarda yarılmalar veya başı çarparak ölümcülsonuçlara bile neden olabilecek kazalar olabilmektedir.

Banyonuzda kullanacağınız, kaydırmaz özellikli banyopaspasları sayesinde, kayma sonucu düşme kazalarını en aza indirmeye yardımcı olabilirsiniz.

Chicco her ihtiyacınızı düşündüğü gibi bunu da düşünerek KaymayanBanyo Paspasını geliştirdi.

Chicco Kaymayan Banyo Paspası :

Renkli, sevimli desenleri ile banyoda kayma ve düşme riskinien aza indirmeye yardımcı olur.

Çıkıntılı yüzeyi sayesinde kaydırmaz, delikleri suyun akıpgitmesine olanak sağlar. Altındaki vantuzlar banyonun dibine yapışarak sabitkalmasını sağlamaya yardım eder.

Bebekler büyüdükçe hareketlenir, özgürleşmeye başlar, heryere kolayca ulaşabilecek olgunluğa erişir. Bebekler hareketlenmeye başladıkçaher yere özgürce yaklaşma ve dokunma fırsatı bulurlar. Meraklı oldukları içinher yere dokunarak, keşfetmeye çalışırlar. Fakat kendileri için nelerintehlikeli olduğunu bilmezler.

Her ne kadar sürekli gözetleseniz de bir an dalgınlık,kazalara neden olabilir. Bunun için bazı önlemler almakta fayda vardır.

Chicco Kaymayan BanyoPaspası , Turuncu Kasa’da satılan uygun fiyatlı bir üründür. Ucuz fiyatlarsitemizde, inceleyin indirimleri yakalayın. 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
08 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
sağlıklı ve güvenilir
(Chicco Kaymayan Banyo Paspası)

 Report abuse