Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Kızılötesi Thermo Precision Termometre

2326

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco Kızılötesi Thermoprecision Termometre'yi bu sayfadan inceleyerek ucuz fiyata satın alabilir ve bebeğinizin ateşini 10 cm uzaktan bile kolayca ölçebilirsiniz.

Daha fazla detay

182.9 TL

Kazanacağınız puan 1829 tupara Toplam tutarı: 1.83 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco Kızılötesi Thermo Precision Termometre :

 

Chicco Kızılötesi Thermo Precision Termometre :

Chicco anne ve babaların, çocuklarını büyütürken,hayatlarını kolaylaştırmaya yardım edecek pek çok ürün tasarlamaktadır.

Bazı aşılardan sonra da çocuğunuzun ateşi yükselebilir.

Bazı çocuklar ateşe karşı aşırı hassas olurlar ve ateşin yükselmesi ile birlikte havale geçirebilirler, bu sebeple ateşli rahatsızlık geçiren çocukların sürekli takip edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınması gereklidir. Bebek ve küçük çocuklarda ateşin ölçülmesi çoğunlukla zor olmaktadır, hele rahatsızlık döneminde genellikle huysuzluk ederek ateşlerini ölçtürmek istemeyebilirler.

 

Chicco Kızılötesi Thermo Precision Termometre,  10 cm kadar uzaktan bile ateşi rahatlıkla ölçebilir.

Doğru mesafeden ve doğru pozisyonda ölçüm yapılması oldukça önemlidir. Mavi noktalar parlayarak sağ veya sol kaşın üzerinde tutulur ve böylelikle mesafe doğru olarak ayarlanabilir.

Chicco Kızılötesi Thermo Precision Termometre :

İki adet düğmesi vardır; arka tarafında bulunan düğme ölçüm yapabilmeniz için kullanılır, ön tarafındaki düğme ise daha önceki ölçümleri göstermeye yardımcıdır.

İlk açtığınızda odanın sıcaklığını gösterir, 8 ölçüm hafızasına sahiptir.

Chicco markası 50 yılı aşkın bir süredir, bebeklerinizin doğumdan itibaren ihtiyaç duyacağı eğlendirici ve eğitici ürünler, kozmetikler,mama sandalyeleri, yataklar, bebek arabaları, oto koltukları, biberon, emziklerve daha sayabileceğimiz pek çok ürünü çocuklarınız için üretmektedir.

Bebeklerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitliürünler geliştiren Chicco, dünyada bir çok ülkede de beğenilerek en çok tercihedilen markalardan olmayı başarmıştır.

Chicco Kızılötesi Thermo Precision Termometre, çocuklarırahatsız etmeden hızlı, kolay ve güvenilir sonuçlar alabilmenizi sağlamaya yardımcıdır,uzaktan ölçüm yaptığından da son derece hijyenktir.

Chicco Kızılötesi Thermo Precision Termometre,  satılan ucuz fiyatlı bir üründür. TuruncuKasa’da uygun fiyatlar ve geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
09 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
turuncu kasaya tesekkurler
(Chicco Kızılötesi Thermo Precision Termometre)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler