Chicco Koala Çıngırak

Kapıda Ödeme İmkanı

Chicco Koala Çıngırak

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

2382 Barkod : 8003670735328

5/1
18.2 TL
454 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Chicco Koala Çıngırak :

 

CHICCO KOALA ÇINGIRAK

Bebeğinizin hoşlanacağı, renkli, sevimli, hareketliparçaları olan bir koaladır. Diş çıkarma döneminde ısrarak dişlerini dekaşıyabilir.

Bebeklerin, yaşına uygun oyuncaklarla oynaması, gelişimine yardımcıdır.Dokunmak, bebekle konuşmak, oyun oynamak zekasını  ve sosyal hayatını olumlu yönde geliştirenunsurlardır.

Bebekler genellikle 3.ayda ses çıkarmaya başlar, iletişimkurmaya başlar Yanında birinin olması onu mutlu eder, yalnız kalmaktanhoşlanmazlar ve yalnız bırakılınca tepki gösterirler. Farklı renk ve oyuncaklarilgisini çeker. Özellikle çıngıraklar en büyük ilgisidir. Uzatılan oyuncaklarauzanıp, birkaç saniye tutabilirler.

Chicco markası 50 yılı aşkın bir süredir, bebeklerinizindoğumdan itibaren ihtiyaç duyacağı eğlendirici ve eğitici ürünler, kozmetikler,mama sandalyeleri, yataklar, bebek arabaları, oto koltukları, biberon, emziklerve daha sayabileceğimiz pek çok ürün üretilmektedir.

KOALA ÇINGIRAK

Anne ve bebeklerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelikçeşitli ürünler geliştiren Chicco, dünyada bir çok ülkede de beğenilerek en çoktercih edilen markalardan olmayı başarmıştır.

Chicco Koala Çıngırak, bebeğin küçük elleriyle rahatçatutabileceği şekilde tasarlanmıştır, hafiftir.

Oyuncağın üzerinde bulunanyaprak şeklindeki halkalar, birbirine çarparak eğlenceli ve dikkat çekici birşekilde  bebeğinizi eğlendirmeye yardımcıolur. Diş etlerini kaşıyarak rahatlayabilirler.

Canlı renkleri ile de bebeğin dikkatini çekecek, çok hoşunagidecek bir oyuncak olabilecektir.

Çıngırak ve diş kaşıyıcı özellikli oyuncaklarda bebeklerinilk oyuncakları olmaktadır, ve bebekler oldukça ilgi gösterirler.

Chicco Koala Çıngırak,sitemizde satılan ucuz fiyatlı bir üründür. Turuncu Kasa’da uygun fiyatlarbulunmaktadır.

 

 

 

 

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Koala Çıngırak

Bebeğinizin severek oynayabileceği, Chicco Koala Çıngırağı, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve siparişini vererek, satın alabilirsiniz.

18.2TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim