Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Konuşan Anahtar

2351

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfadan, indirimli fiyata satın alabileceğiniz Chicco Konuşan Anahtar'ın söylediği İngilizce ve Türkçe sözcükler ile bebeğiniz eğlenecek ve ilk sözlerini söylemesinde yardımcı olacaktır.

Daha fazla detay

47.2 TL

Kazanacağınız puan 472 tupara Toplam tutarı: 0.47 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Konuşan Anahtar :

Chicco Konuşan Anahtar :

 

Bebeğiniz 6. Ayını doldurduğunda eliyle tutarak, sesler çıkartabileceği, renkli oyuncaklara ilgi duyar.

Bebeğin gelişiminde, sevgi, beslenme ve uyku kadar oyun ve oyuncaklarda önemli bir yer tutar.

Değişik oyuncaklar ve oyunlar çocuğunuzun  hayal gücü, el becerilerinin gelişmesine deyardım edecek ve keyifli zamanlar geçirmesini sağlayacaktır.

Oyuncaklar bebeğin gelişiminde olumlu katkılarda bulunmaktadır, bir bebeğin gelişirken beslenme, korunma ve sevgi ihtiyacının yanında en önemli ihtiyaçlarından biri de oyun ve oyuncaklardır.

Gelişimine destek veren, eğitici ve eğlendirici oyuncaklar tercih ederek, becerilerini arttırmada katkıda bulunabilirsiniz.

Chicco Konuşan Anahtarlık Türkçe ve İngilizce sözcükler konuşur ve bebeğin ilk cümlelerini öğrenmesine yardımcı olur.

Ana oyuncağa bağlı olarak bulunan anahtarlar birbirine çarparak ses çıkartırlar ve üzerinde 3 adet düğmesi bulunur.

Ev, gemi ve araba şekillerinde düğmeleri bulunan anahtarlık şeklindeki oyuncak, bu düğmelere basıldığı zaman ses efektleri, müzikler çalarak bebeğin dikkatini çekecektir ve eğlenmesine yardım edecektir.

Chicco Konuşan Anahtar :

Bebeğin küçük elleriyle kolayca tutabileceği şekilde geliştirilmiş olan oyuncak, bebeğinizin hoşuna gidecektir.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için  çok çeşitli ürünler geliştirmişlerdir.

Chicco bebeğin doğumundan başlayarak ihtiyacı olan pek çok ürünü tasarlayarak sizlere sunmaktadır.

Chicco Konuşan Anahtar , sitemizde satılan uygun fiyatlı birüründür, Turuncu Kasa’da ucuz fiyatlar ve ürün çeşitliliği bir arada. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler