Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Konuşan Ejderha

2352

Markası : Chicco

0 Item Items

Buradan indirimli fiyata satın alabileceğiniz Chicco Konuşan Ejderha, İngilizce ve Fransızca olarak sayılar, şarkılar, alfabeyi söylemek gibi özelliklere sahiptir.

Daha fazla detay

68.9 TL

Kazanacağınız puan 689 tupara Toplam tutarı: 0.69 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Konuşan Ejderha 

 

Chicco Konuşan Ejderha :

Bu sevimli oyuncak ile bebeğiniz hem eğlenecek hem yeni şeyler öğrenebilecek.

Oyun ve oyuncaklar, yaşına uygun olarak seçildiğinde bebeğinizin hayal dünyasını, zihinsel ve fiziksel becerilerini geliştirmeye yardımcı olacaklardır.

Bebeklerin,  yaşına uygun oyuncaklarla oynaması, zeka gelişimine de yardımcıdır. Dokunmak, konuşmak,oyun oynamak bebeğinizin zekasını ve sosyal hayatını olumlu yönde geliştiren unsurlardır.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için çok çeşitli ürünler geliştirmişlerdir

İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

50 yılı aşkın bir süredir, üretim yapanfirma anne ve bebeklerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmaktadır. Bebeklerin ihtiyacı olan eğlendirici ve eğitici özellikli oyuncaklar da tasarlamaktadır ve Chicco, beğenilerek tercih edilen markalardan olmaktadır.

Chicco Konuşan Ejderha, 10 eğlenceli şarkı çalar ve 5 elektronik düğmesi ile bebeğe yeni aktiviteler sunmaya yardım eder. Canlı renkleri ile sevimli ejderha, her aktivite düğmesi ile bebeğe farklı bir şeyler öğretir.

Özellikle 9. Ayını dolduran bebek iyice hareketlenmeye, emeklemeye başlar ve hareketli oyuncaklara ilgi gösterir.

Çocuğunuz düğmelere kolayca basabilir ve değişik aktiviteleri kendisi başlatabilir.

Fransızca ve İngilizce dillerinde sayıları, şekilleri,alfabeyi ,renkleri ve hayvan isimlerini söyleyerek çocuğun yabancı dile karşı ilgisini çekmeyi, kelime öğretmeyi amaçlar.

Bebekler yalnız kalmaktan hoşlanmazlar, yanlarında birinin olması onu mutlu eder, yalnız kaldıkları durumlarda ise farklı renk veoyuncaklar ilgisini çeker, sesli, renkli oyuncaklarla yalnız başına da vakitgeçirmeyi öğrenir ve kendi kendine oyalanmaya başlayabilir.

Bebeklerin , yaşınauygun oyuncaklarla oynaması, zeka gelişimine de yardımcıdır. Dokunmak, bebeklekonuşmak, oyun oynamak zekasını ve sosyal hayatını olumlu yönde geliştirenunsurlardır.

Chicco Konuşan Ejderha, bebeğinizin ilk yabancı sözcüklerini öğrenmesine yardımcı olurken, değişik şekilleri, meyve isimlerini öğrenmesini sağlayacak ve değişik sesler,müzikler ve şarkılarla eğlenmesini, keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Chicco Konuşan Ejderha , Turuncu Kasa’da satılan ucuzfiyatlı bir üründür.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
11 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
hem sağlıklı hem eğitici
(Chicco Konuşan Ejderha)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler