ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Konuşan Kaplan

2349

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Chicco Konuşan Kaplan, söylediği ninniler, müzikler, kelimeler ile bebeğinizin yeni oyun ve uyku arkadaşı olacak.

Daha fazla detay

59.9 TL

Kazanacağınız puan 599 tupara Toplam tutarı: 0.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco Konuşan Kaplan :

Chicco Konuşan Kaplan :

 

Bebeğinizin uykuya geçerken rahatlaması için yardımcı olabilecek kaplan şeklinde tasarlanmış bir uyku arkadaşıdır.

Çeşitli ninniler, sesler, müzikler ve değişik kelimeler söyleyerek bebeğinizi eğlendirmeye de yardımcı olacaktır. 

6. Ayını dolduran bebekleriniz için geliştirilmiş bu oyuncak,karnına basıldığı zaman aktivite gerçekleştirmeye başlamaktadır.

İngilizce de konuşabilen bu sevimli kaplan, bebeğin ilksözcüklerini öğrenebilmesine de yardımcı olacaktır.

Bebeğinizin hayal gücü, dil becerilerinin gelişmesine de yardım edecek ve keyifli zamanlar geçirmesini sağlayacaktır. Boyu 22 cm olan sevimli kaplan, bebeğin sarılıp uyuyabileceği bir arkadaş olabilir.

Oyuncaklar bebeğin gelişiminde olumlu katkılarda bulunmaktadır, bir bebeğin gelişirken beslenme, korunma ve sevgi ihtiyacının yanında en önemli ihtiyaçlarından biri de oyun ve oyuncaklardır.

Chicco Konuşan Kaplan :

Gelişimine destek veren, eğitici ve eğlendirici oyuncaklar tercih ederek, zihinsel ve fiziksel becerilerini arttırmada katkıda bulunabilirsiniz.

Chicco bebeğin doğumundan başlayarak ihtiyacı olan pek çok ürünü tasarlayarak sizlere sunmaktadır.

Pille çalışan oyuncak karnına bastığınızda sözcüklerini söylemeye başlar, yumuşak formdadır,ışığı karnında yanar.

Ayrıca panda şeklinde bir seçeneği daha vardır.

Farklı renk ve oyuncaklar bebeklerin  ilgisini çeker, sesli, renkli oyuncaklarla yalnız başına vakit geçirmeyi öğrenir ve kendi kendine oyalanmaya başlayabilir. Bebeklerin , yaşına uygun oyuncaklarla oynaması, zeka gelişimine de yardımcıdır. Dokunmak, bebekle konuşmak, oyun oynamak zekasını ve sosyal hayatını olumlu yönde geliştiren unsurlardır.

Chicco Konuşan Kaplan, sitemizde satılan, fiyatı uygun olan bir üründür. Turuncu Kasa'da ucuz fiyatlar ve ürün çeşitliliği bulunmaktadır, inceleyin, indirimleri yakalayın. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
04 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
oyuncaklar cok eğitici ve güvenilir
(Chicco Konuşan Kaplan)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler