Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Konuşan Kitap

2350

Markası : Chicco

0 Item Items

İndirimli fiyata buradan satın alabileceğiniz Chicco Konuşan Kitapta bulunan çeşitli hayvan resimleri, çıkarttıkları sesler ve isimlerinin İngilizce, Fransızca olarak söylenmesi ile bebeğinizin eğlenceli saatler geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

53 TL

Kazanacağınız puan 530 tupara Toplam tutarı: 0.53 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco Konuşan Kitap :

Chicco Konuşan Kitap :

Bebeğinizin ilk kitabı olacak bu renkli ve sesli kitap sayesinde bebeğiniz hem yeni şeyler öğrenecek hem de eğlenecek.

Bu kitapla hayvanların isimleri, çıkarttıkları sesler, yedikleri yemekler, nerede barındıkları bilgilerini hem İngilizce hem de Fransızca olarak öğrenebileceklerdir.

Pek çok değişik ses ve melodi ile bebeğinize eğlenceli dakikalar geçirtmeye yardım edecek olan bu kitap, kitap sevgisi aşılamaya da yardımcı olabilecektir.

Bebeklerin yanlarında birinin olması onu mutlu eder, yalnız kalmaktan hoşlanmazlar ve yalnız bırakılınca tepki gösterirler. Farklı renk ve oyuncaklar ilgisini çeker. Bebeklerin , yaşına uygun oyuncaklarla oynaması,zeka gelişimine de yardımcıdır.

Dokunmak, bebekle konuşmak, oyun oynamak zekasını ve sosyal hayatını olumlu yönde geliştiren unsurlardır.

Chicco Konuşan Kitap , 6. Ayını dolduran bebeğin eğlenebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Chicco Konuşan Kitap :

Üzerindeki düğmeye basmaya çalışan bebeğin el ve zihinsel becerilerini geliştirmeye yardımcı olabilirsiniz. Düğmeye bastığınızda 36 değişik sesi başlatmaya yardımcı olursunuz.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Bebeğinizin sağlıklı ve olumlu gelişiminde katkıda bulunmak için tasarlanmış olan tüm Chicco oyuncakları,  göz iletişimlerini ve dokunma alanında yeteneklerini geliştirmek ve desteklemek için katkıda bulunabilir.

Chicco Konuşan Kitap pek çok farklı ve eğlenceli işlevi ve aktivitesi olan bir oyuncaktır, ayrıca kitap şeklinde tasarlanmış formu ile de bebeğinizi kitaplara alıştırmaya da yardım sağlayacaktır.

Chicco Konuşan Kitap , sitemizde ucuz fiyata satılaneğlenceli bir oyuncaktır, bebeğiniz hem eğlensin hem de öğrensin.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
20 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
Bir bebek için en çok etkileyici yöntemdir görsellik resim ve sesler önemli olunca çok işe yarıyor tavsiye ederim
(Chicco Konuşan Kitap)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler