Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Konuşan Panda

2348

Markası : Chicco

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile buradan sipariş verebileceğiniz,Chicco Konuşan Panda ile 6. ayını dolduran bebeğinizin ninni ve müzikler dinleyerek, sözcükler öğrenmesini sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

39.9 TL

Kazanacağınız puan 398 tupara Toplam tutarı: 0.40 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Konuşan Panda :

 

Chicco Konuşan Panda :

Bebeğin yaşına uygun olarak seçeceğiniz oyuncaklar bebeğingelişiminde olumlu katkılarda bulunmaktadır, bir bebeğin gelişirken beslenme,korunma ve sevgi ihtiyacının yanında en önemli ihtiyaçlarından biri de oyun veoyuncaklardır.

Gelişimine destek veren, eğitici ve eğlendirici oyuncaklartercih ederek, zihinsel ve fiziksel  becerilerini arttırmada katkıdabulunabilirsiniz.

Rahat bir şekilde uykuya geçebilmesi için yardımcı olabilecekpanda  şeklinde tasarlanmış bir uykuarkadaşıdır.

Chicco Konuşan Panda :

Çeşitli ninniler, sesler, müzikler ve değişik kelimeler söyleyerek bebeğinizi eğlendirmeye de yardımcı olacaktır.

Bebeğinizin 6 ayını doldurmasıyla oynayabileceği şekilde geliştirilmiş bu oyuncak, karnına basıldığı zaman aktivite gerçekleştirmeye başlamaktadır.

İngilizce de konuşabilen bu sevimli panda, bebeğin ilk sözcüklerini öğrenebilmesine de yardımcı olacaktır. Hem Türkçe hem de İngilizce konuşacaktır.

Bebeğinizin hayal gücü, dil becerilerinin gelişmesine de yardım edecek ve keyifli zamanlar geçirmesini sağlayacaktır. Boyu 22 cm olan sevimli panda , bebeğin sarılıp uyuyabileceği bir arkadaş olabilir.

Chicco bebeğin doğumundan başlayarak ihtiyacı olan pek çokürünü tasarlayarak sizlere sunmaktadır.

Pille çalışan oyuncak karnına bastığınızda sözcüklerini söylemeye başlar, yumuşak formdadır, ışığı yanar.

Ayrıca kaplan şeklinde bir seçeneği daha vardır.

Farklı renk ve oyuncaklar bebeklerin  ilgisini çeker, sesli, renkli oyuncaklarlayalnız başına  vakit geçirmeyi öğrenir vekendi kendine oyalanmaya başlayabilir.

Bebeklerin , yaşına uygun oyuncaklarlaoynaması, zeka gelişimine de yardımcıdır. Dokunmak, bebekle konuşmak, oyunoynamak zekasını ve sosyal hayatını olumlu yönde geliştiren unsurlardır.

Bebeğiniz için siz ne kadar değerliyse Chicco daçocuklarınıza aynı değeri veriyor.

Chicco Konuşan Panda , Turuncu Kasa’da satılan ucuz fiyatlı,eğitici ve eğlendirici bir oyuncaktır. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
08 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
eğitici
(Chicco Konuşan Panda)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler