ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Minik Kuş Pembe

2401

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin göz kaslarının gelişimine yardımcı olmaya çalışacak, Chicco Minik Pembe Kuşu, sayfamızda bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

34 TL

Kazanacağınız puan 340 tupara Toplam tutarı: 0.34 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Minik Kuş Pembe

2401_11

Uyku, bebeklerin gelişimi ve sağlıklı büyümeleri için gerekli olan bir ihtiyaçtır. Rahat ve iyi uyuyan bebekler huzurlu ve mutlu olurlar. Uyku, keyifli bir bebeklik dönemi geçirmelerini sağlar. keyifli olan bebeklerin anne-babaları da mutlu olurlar.

1aylık bebekler kısa mesafedeki nesneleri gözleriyle takip etmeye başlar. Bu dönemin en uygun oyuncaklarından birisi de dönencedir. Dönence bebeklerde duygusal, merak ve keşfetme, güven ve mutluluk algılarını geliştirmede yardımcıdır.

Dönencelerin asıl amacı, bebeklerin görme yeteneklerinin gelişimine yardımcı olmaktır. Bebekler ilk siyah/beyaz renkleri görmeye başlar,ilerleyen günlerde diğer renkleri de görmeye başlarlar. Renkli dönencelerilgilerini çekecektir.

Bebek büyüdükçe dönenceye uzanıp tutmak ister, bu da el ve ayak kaslarının gelişimine yardımcı olur. Sürekli kucakta ve meme emerek uyumak isteyen bebeklerin düzenli uyku alışkanlığı kazanmasına yardımcıdır. Dönencenin altında, hareket eden bebeklerde gaz sancısı da azalır. Yaptığı hareketler karnına masaj yapmaya yardım eder.

Dönencelerde bebekler dönme hareketiyle bir cisme odaklanır ve gözleriyle takip eder. Bebeğin zayıf olan göz kaslarının gelişimine yardımcıdır. Bebeklerin göz kasları zayıftır, görmeleri sınırlıdır. Yavaş hareket eden cisimleri daha kolay takip ederler.

Dönenceler bebekler uzaysal algılamayı geliştirir. Ayrıca boşlukta cisimleri algılamasına yardımcı olur.

 

2401

Chicco Minik Kuş Pembe, dönencedir.

Minik kuşlar kanat çırparak uçar.

Bebeklerin kolayca uykuya dalmalarına yardımcı olur. Rahat ve iyi uyumalarına yardım eder.

Chicco Minik Kuş dönencenin pembe ve mavi renk seçeneği vardır.

Minik kuş dönencesini takip eden bebeklerin, zayıf göz kaslarını geliştirmede yardımcı olur. Yataklarında uyumalarına yardımcı olarak, bebeklere düzenli uyku alışkanlığı kazanmasına yardım eder.

 

Chicco Minik Kuş Pembe, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa’da.

  

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
28 Eki. 2013
(5/5
Başlık :
harika bir ürün. tavsiye ederim
(Chicco Minik Kuş Pembe)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler