Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Minik Yıldızlar Piyano

2413

Markası : Chicco

0 Item Items

3 adet melodi seçeneği bulunan, Chicco Minik Yıldızlar Piyanosunu, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiytaı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

155 TL

Kazanacağınız puan 1550 tupara Toplam tutarı: 1.55 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco Minik Yıldızlar Piyano :

2413

 

Bebeğin gelişiminde oldukça önemli rol oynayan oyuncaklar,eğlenmesini, el becerilerini geliştirmesini, hareket kabiliyetlerini arttırmaya ve zihinsel becerilerini de geliştirmeye yardımcı olur.

Chicco Minik Yıldızlar Piyano, bebeğinizin küçük parmaklarıile basarak çeşitli davul ve ses efektleri, değişik melodiler çıkartarakbebeğinizin eğlenmesinde yardım eder.

Üstelik üründe bulunan joystick, gerçek ensturman sesininçıkmasına yardım eder ve davul, ses, ışık efektleri ile de remiks oluşturmakiçin yardım eder.

Piyanonun klavyesinde 3 adet melodi seçeneği bulunmaktadır.

Bebeklerin  ve küçükçocukların yanlarında birinin olması onu mutlu eder, yalnız kalmaktanhoşlanmazlar ve yalnız bırakılınca tepki gösterirler. Farklı renk ve oyuncaklarilgisini çeker. Özellikle ses çıkaran, renkli ve ışıklı oyuncaklar bebeğindikkatini çekerek daha fazla eğlenmesini sağlar.

Bebeklerin , yaşına uygun oyuncaklarla oynaması, zekagelişimine de yardımcıdır.

Dokunmak, konuşmak, oyun oynamak bebeğinizin  zekasını ve sosyal hayatını olumlu yönde geliştiren unsurlardır.

2413

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için çok çeşitli ürünler geliştirmişlerdir

İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasınınçıkmasına neden olmuştur.

50 yılı aşkın bir süredir, üretim yapanfirma anne ve bebeklerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek içinçalışmaktadır. Bebeklerin ihtiyacı olan eğlendirici ve eğitici özelliklioyuncaklar tasarlamaktadır ve Chicco, beğenilerek tercih edilen markalardanolmaktadır.

Chicco Minik Yıldızlar Piyano , Turuncu Kasa’da satılan ucuzfiyatlı bir oyuncaktır.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler