Chicco Natural Feeling Biberon 4 ay+  250 ml
  • Chicco Natural Feeling Biberon 4 ay+  250 ml

Chicco Natural Feeling Biberon 4 ay+ 250 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Chicco

30429

Barkod : 8058664010394

₺48,90

Chicco Natural Feeling Biberon 4 ay+  250 ml, Bebeklerin beslenme refleksi ilk aylarda sıkıştırma ile gerçekleşirken ilerleyen dönemlerde form değiştirir ve sıkıştırma refleksinden emme refleksine döner.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Chicco Natural Feeling Biberon 4 ay+

Marka Adı: Chicco

Ürün Miktarı: 250 ml

Ürün Özellikleri:

- Biberonlar, bebek sağlığına zarar vermeyecek şekilde ve çocukların ağız yapısına uygun özelliklerde tasarlanmaktadır. Aynı zamanda cam ve plastikten üretilen biberonlar, bebeğin yaşına ve kullanım amacına göre boyutlandırılmıştır.

- Biberon emzikleri ise, dayanaklı doğal bir madde olan kauçuk veya yüksek kalitede sentetik malzeme olan silikondan üretilir. Bu nedenle biberon seçiminde kullanılan bütün malzemeler dikkate alınarak kaliteli bir ürün seçimi yapılmalıdır.

- Chicco Natural Feeling Biberon 4 ay+ 250 ml, 4-6 ay arası bebeklerin kullanımına uygun, ayarlanabilir akış özellikli bir üründür.

- Ürün, bebeğin emme hareketinde zamanla meydana gelen doğal değişimlere uyum sağlayan ideal bir biberondur. Bebeğin gelişimiyle uyumlu olarak doğal bir şekilde beslenmesini sağlar.

- Bebeklerin beslenme refleksi ilk aylarda sıkıştırma ile gerçekleşir. Fakat ilerleyen dönemlerde form değişir ve sıkıştırma refleksinden emme refleksine döner.

- Biberon emziği üzerinde bulunan halkalar, bebeğin dilinin doğru bir pozisyonu bulmasına destek olarak biberon emziğinin doğal bir hareketle sıkıştırması için bebeğe katkı sağlar.

- Biberon emziği, ekstra yumuşak silikon malzemeden üretilmiştir.

- Kaliteli sentetik bir malzeme olan silikon, şeffaftır, yüksek sıcaklığa dayanır ve temizlenmesi oldukça kolaydır.

- Silikon biberon emzikleri tatsız ve kokusuz bir yapıya sahip olduğu için bebeklerin biberona alışma süresi daha hızlı olur.

- Natural Feeling Silikon Biberon Emziği, ısırmalara karşı diğer biberonlara göre daha dayanıklıdır. Bu sayede ürün, uzun süre güvenli kullanım olanağı sağlar.

- Biberon başı, ekstra büyük, yuvarlatılmış tabana sahiptir. Bu taban sayesinde ürün bebeğe anne göğsü hissi verir.

- Aynı zamanda yuvarlatılmış başlığı özellikle ilk aylarda geniş dudak desteği sağlar.

- Tabandaki esnetici kanallar anne memesi hissi yaratırken, biberon başlığının esnekliğinin artmasını da destekler.

- Doğumdan sonraki ilk aylar için oldukça kullanışlı olan ürün, anti-kolik sistemi ile kolik oluşumunun önüne geçer. Bebeği rahatsız edici gaz sansılarının minimum seviyeye inmesini sağlar.

- Ürünün, normal, orta ve hızlı akış olmak üzere 3 farklı akış ayarı bulunur. Akış özelliği sayesinde bebeğin ihtiyaçlarına göre emziği ayarlayıp beslenmesini sağlayabilirsiniz.

- BPA içermeyen ürünün kullanımı oldukça pratiktir. Kolay açma-kapama özelliğine sahip olan biberon, açma-kapamada sadece yarım tur döner.

- Natural Feeling emzikler tüm natural feeling biberonları ile uyumluluk gösterir. Değiştirilerek rahatlıkla kullanılabilir.

Kullanım Şekli: Ürünü kullanmadan önce steril ediniz ve daha sonra bebeğinizin beslenmesini sağlayınız. Her kullanımdan sonra ürünün iyice temizlenmesi gerekir.

Kullanım Sıklığı: Biberon emziğinde yapışkan bir his veya eskime görüldüğünde ürünün başka bir emzikle değiştirilmesi önerilir.

Chicco Natural Feeling Biberon 4 ay+ 250 ml'i veya herhangi bir Chicco ürününü uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan satın alabilir, ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

30429

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Chicco Natural Feeling Biberon 4 ay+ 250 ml

Chicco Natural Feeling Biberon 4 ay+  250 ml, Bebeklerin beslenme refleksi ilk aylarda sıkıştırma ile gerçekleşirken ilerleyen dönemlerde form değiştirir ve sıkıştırma refleksinden emme refleksine döner.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16