Chicco Naturel Glass Silikon Biberon 150ml

2058

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyat ve uygun ödeme koşulları ile satın alabileceğiniz Chicco Naturel Glass Silikon Biberon 150ml, camdan tasarlandığı için içerisine konulan mamanın sıcaklığını daha uzun süre korumaya yardım edebilecektir.

Daha fazla detay

44.9 TL

Kazanacağınız puan 448 tupara Toplam tutarı: 0.45 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Chicco Naturel Glass Silikon Biberon 150ml

 (Chicco Cam Biberon)

Chicco Naturel Glass Silikon Biberon 240ml

Bebeklerde beslenme, temel ihtiyaçlarındandır. Beslenme, gelişimi ve sağlıklı büyümesi için gereklidir. Fiziksel ve zihinsel gelişimine yardımcı olur.

Uzmanlar, ilk 6 ay anne sütüyle beslenmenin önemli olduğunu söylüyor. Ancak bebeğin anne sütünü içemediği veya anne sütünün yetersiz geldiği durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda biberonlarla bebeğe verebileceğiniz mamaları tercih edilebilir.Biberon seçimi, bebeğin iyi beslenmesi için önemlidir. Ayına uygun biberon kullanılmalıdır. Küçük bebeklerde ağır biberonlar ağırlık yapabilir. Büyük bebeklerde ise kolay kavrayıp tutabilmesi için özel şekilli biberonlar kullanılmalıdır.

Chicco, 1958’den beri, anne-bebek bakımı ve sağlığı için çalışmaktadır. Bebek ve annenin birçok ihtiyacına çözümler sunmaya yardım eden ürünler geliştirmektedir. Biberonlar,aksesuarlar, emzikler, banyo ürünleri, telsizler, buhar makineleri, oyuncaklar,emzirme ve hamilelik bakım ürünleri gibi zengin ürün seçeneğine sahiptir. Beğenisi ve kalitesiyle birçok ülkede tercih edilen markalar arasındadır.

Chicco Nature Glass %0 BPA, sağlıklı beslenmeye yardımcı cambiberon serisidir. Saf, şeffaf, camdan üretilmiş; yeşil ambalajlı doğal ürünlerdir. Cam, BPA içermeyen, doğal bir maddedir. Şeffaf, hijyenik yapısı ısıyı uzun süre korumaya yardımcıdır. Bu sayede bebeğin özellikle ilk aylarında kullanımına uygundur.

 

Chicco Naturel Glass Silikon Biberon 240ml

Chicco Naturel Glass Silikon Biberon 150ml, camdan yapılmış silikon emzikli biberon.

Biberon, camdan üretilmiştir. Bu sayede mamanın sıcaklığını uzun süre muhafaza etmeye yardım eder.

Bebeğin doğumundan itibaren kullanılabilir.

150ml ve 240 ml formları bulunur.

Silikon emzikler, şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilir özelliktedirler, deforme olmaları zordur. Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar.Tadı ve kokusu olmadığı için bebek kolayca kabul eder. Silikon emzikler uzun süreli dayanıklıdır ancak diş darbelerinden çabuk etkilenir. Tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gerekmektedir. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğu için hijyen sağlanması kolay olur.

Chicco Naturel Glass Silikon Biberon 150ml, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu kasa’da.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
08 May. 2014
(5/5
Başlık :
biberonumdan son derece memnunum annelere öneririm
(Chicco Naturel Glass Silikon Biberon 150ml)

 Report abuse