Chicco Peluş Emzik Zinciri

2060

Markası : Chicco

Barkod : 8003670773801

0 Item Items

Renkleriyle bebeğinizin hoşuna gidecek, yumuşak,Chicco Peluş Emzik Zincirini buradan indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

42.9 TL

Kazanacağınız puan 428 tupara Toplam tutarı: 0.43 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Chicco Peluş Emzik Zinciri

Chicco Peluş Emzik Zinciri

Bebeklerde emme refleksi, doğuştan itibaren görülür. Bazı bebeklerde emme güdüsü fazladır, anneyi emmek tatmin etmeyebilir. Yalancı emzik içgüdüsünü tatmin etmeye yardım eder. Güven duygusu oluşumunda yardımcıdır. Anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda, mama ile beslenen bebeklerde emzik kullanılır. Uyku problemi yaşayan bebeklerde de emzik tercih edilir. Parmak, kıyafet, battaniyeve oyuncak emen bebeklerde emzik kullanımı idealdir. Parmaklarını emen bebeklerin ellerinde yaralar ve tahriş oluşabilir. Bu durumları azaltmak için emzik kullanılabilir. Emzik, uyku problemi olan bebeklerde, uykuya dalmalarına yardımcı olabilir.

Emzik, ayrıca gergin bebeklerin gerginliğini azaltmada yardımcıdır. Bebeği rahatlatır ve sakinleştirir. Bazı bebekler ilk aydan itibaren emzik kullanabilir. Emzik kullanımı, 2 yaşında sonunda bırakılmalıdır,bundan sonraki kullanımlar dişlerinin yapısını olumsuz etkiler.

Emzik kullanımıyla birlikte emzik temizliği de önemli ve hassas bir konudur. Bebekler yere düşen emziği tekrar ağızlarına götürebilir. Kendilerine neyin zararlı olduğunu bilemezler.  Emzik zincirleri, emziği bebeğin giysisine sabitler, böylelikle yere düşmesini ve kirlenmesini, kaybolmasını engellemeye yardım eder.

Chicco Peluş Emzik Zinciri

Chicco Peluş Emzik Zinciri, yumuşak kumaştan yapılmış, kurdeleli peluş emzik zinciri.

Peluş emzik zincirini bebeğin giysisine tutturabilirsiniz. Böylelikle emziğin yere düşmesi önlenir. Boğulmalara neden olmaması için emzik zinciri çok uzun olmamalı ve bebeğin boynuna asılmamalıdır.

Emzik zinciri, emziğin sürekli yere düşmesini, kirlenmesini, kaybolmasını engellemeye yardım eder.

Chicco Peluş Emzik Zinciri, indirimli fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.