ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Physio Orthodontic Silikon Gece Emzik Tekli 4 Ay+

ZZ16346

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin 4. ayından itibaren kullanabileceğiniz, fosforlu özelliğe sahip, Chicco Physio Orthodontic Silikon Gece Emziği, sayfamızda bulabilir ve uygun fiyata sahip olmak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

16 TL

Kazanacağınız puan 160 tupara Toplam tutarı: 0.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Physio Orthodontic Silikon Gece Emzik Tekli 4 Ay+ :

16346

Bebekler, doğal biremme içgüdüsüne sahiptirler, bazı bebeklerde emme içgüdüsü bazen daha fazladır.Böyle durumlarda bebeğe anneyi emmek yetmez, fazladan emme ihtiyacı duyabilir.

Özellikle bebek anne sütünü az alıyor ya da alamıyorsa,uykuya dalmada zorluk çekiyor, sürekli battaniyesini, elini emmeye çabalıyorsaemzik verilmesi iyi olabilir.

Bebeğin doğumdan itibaren ayına göre sınıflandırılmışemzikler kullanması sağlanabilir. Emme eylemi bebeğe kendini güvendehissettirmeye yardım eder. Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardankurtularak daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir. Emme refleksi güçlü olanbebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

Ayrıca bazı uzmanlar, bebeklerin emziklerini tutmayaçalışarak, düşürdüklerinde almaya çabalamak, ağzına sokmaya çalışmak  ve bunu haber vermeye çalışmak gibidavranışlarla el ve iletişim becerilerini geliştirmeye destek olabilir.

Özellikle bebek anne sütünü az alıyor ya da alamıyorsa,uykuya dalmada zorluk çekiyor, sürekli battaniyesini elini emmeye çabalıyorsaemzik verilmesi verilmemesinden çok daha iyidir.

Emziği seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkatedilmelidir.

Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca burun deliklerinikapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmeli.

Silikon emzikler şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilirözelliktedirler, deforme olmaları zordur.

Pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur. Silikon dişe fazla dayanıklıdeğildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Chicco, Pietro Catelli tarfından , 1946 yılında kurulmuş birşirkettir. 1950'li yıllarda farklı bir isimle, bebek ürünleri pazarlamayabaşlayarak, Chicco'nun temelleri atılmıştır. Chicco, kalitesi yıllardırkullanan pek çok kişi tarafından bilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümlersunmak için tasarlanmış olan ürünleri olan bir markadır.

Şirket 1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundakihızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

 

16346

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaca yönelik  ürünler geliştirmişlerdir.

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar.

Chicco Physio Orthodontic Silikon Gece Emzik Tekli 4 Ay+,bebeğinizin 4. Ayından itibaren  kullanabileceği bir emziktir. Uzmanortodontistler geliştirmişlerdir ve %100 silikondan oluşmuştur.

Gece kullanımı için fosforlu olarak tasarlanmıştır.Bebeğiniz emziği düşürdüğünde gece kolayca bulabilirsiniz.

Chicco Physio Orthodontic Silikon Gece Emzik Tekli 4 Ay+,  doğal ve güçlü emme güdüsünü tatmin etmeye yardımcı olur.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlevyapabilmelerine destek sağlar. Emziklerin yetişkinlerin gözetimindekullanılması gerekmektedir.

Chicco Physio Orthodontic Silikon Gece Emzik Tekli 4 Ay+ ,sitemizdesatılan fiyatı ucuz olan bir üründür. Uygun fiyatlar, Turuncu Kasa’da.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
24 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
memnunum tavsiye ederim
(Chicco Physio Orthodontic Silikon Gece Emzik Tekli 4 Ay+)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler