ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Chicco Physio Tekli 0+ Slikon Emzik Mavi

ZZ16344

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin doğumunda itibaren kullanabileceğiniz, Chicco Physio Tekli slikon emziği, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve mavi rengiyle sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

21.5 TL

Kazanacağınız puan 215 tupara Toplam tutarı: 0.22 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Physio Tekli 0+ Slikon Emzik Mavi :

16344

Marka Adı: Chicco

Ürün Adı: Chicco Physio Tekli 0+ Slikon Emzik Mavi

Ürün Miktarı: 1 adet emzik

Ürün Özellikleri: Bebeğin doğumundan itibaren kullanıma uygundur. bebekler için seçilecek ürünlerde, bebeğin hangi ayda olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Emzik, bebeğin ağız yapısıyla uyumlu yapıdadır. Tutma halkası yoktur, ancak bebeğin kolayca kavraması için uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Herhangi bir koku ve tada sahip değildir. emziğin tatlı maddelerle kullanılmaması önerilir. Emzik, bebeğin ihtiyaç duyduğu zamanlarda verilmelidir.

Sonuç: Bazı bebeklerin sakinleşmesine yardımcı olabilir.

Kullanım Şekli: Bazı bebeklerin huzursuz olduğu, uyumadığı zamanlarda kullanılabilir.

Bebekler doğar doğmaz annelerinin memelerini ararlar,doğal bir emme içgüdüsüne sahiptirler, bazı bebeklerde emme içgüdüsü bazen daha fazladır. Böyle durumlarda bebeğe anneyi emmek yetmez, fazladan emme ihtiyacı duyar.

Bebeğin doğumdan itibaren ayına göre sınıflandırılmış emzikler kullanılarak ,emme içgüdülerinin tatmin olmasına izin vermek gelişimleri açısından faydalıdır. Emme eylemi bebeğe kendini güvende hissettirir.

Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardan kurtularak daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir. Emme refleksi güçlü olanbebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

Ayrıca bazı uzmanlar, bebeklerin emziklerini tutmaya çalışarak, düşürdüklerinde almaya çabalamak, ağzına sokmaya çalışmak ve bunu haber vermeye çalışmak gibi davranışlarla el ve iletişim becerilerini geliştirmeye destek olabilir.

Özellikle bebek anne sütünü az alıyor ya da alamıyorsa,uykuya dalmada zorluk çekiyor, sürekli battaniyesini elini emmeye çabalıyorsa emzik verilmesi verilmemesinden çok daha iyidir.

Emziği seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkat edilmelidir. Tabanı, geniş olmalı ki bebekyutamasın. Ayrıca burun deliklerinikapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmeli.

Silikon emzikler şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilir özelliktedirler, deforme olmaları zordur.

Pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğu için hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur.

Silikon dişe fazla dayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Chicco Physio Tekli silikon emzik mavi 0 Ay+ , bebeğinizin doğumdan itibaren kullanabileceği bir emziktir. Uzman ortodontistlergeliştirmişlerdir ve silikondan oluşmuştur. Tutma halkası olmamasına rağmen kolaylıkla tutulabilir.

Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmıştır.

Chicco Physio Silikon Emzik Tekli doğal ve güçlü emme güdüsünü tatmin etmeye yardımcı olarak bebeğin ruhsal ve fiziksel gelişiminin düzgün olmasına destek olur. Canlı renk ve dinamizme sahip olan bir üründür. Ergonomik bir tasarımla üretilmiştir.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlev yapabilmelerine destek sağlar. Emziklerin yetişkinlerin gözetiminde kullanılması gerekmektedir.

Chicco Physio Tekli 0+ Slikon Emzik Mavi, sitemizde satılan fiyatı ucuz olan bir üründür. Uygun fiyatlar, Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
24 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
muhteşem bir ürün
(Chicco Physio Tekli 0+ Slikon Emzik Mavi)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler