Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Mavi 0 M+

16322

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz, Chicco Physioring Kauçuk Emziği, 2' li şekilde ve mavi rengiyle bu sayfada bulabilir, indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

37.9 TL

Kazanacağınız puan 378 tupara Toplam tutarı: 0.38 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Mavi 0 M+:

16322

Chicco’nun bu emzikleri 2 adet olarak size yedek kullanım sağlamaya yardımcı olur ve kauçuktan üretilmiştir.

Kauçuk, doğal bir maddedir, çekme ve diş darbelerine karşıoldukça dayanıklıdır.

Kauçuk emzikler, direkt olarak kaynatılmamalı, uygun birtemizleyici ile dezenfekte edilmelidirler. Isıya karşı duyarlıdırlar veyaklaşık 4 -6 haftada bir değiştirilmelidirler.

Bebekler doğar doğmaz annelerinin memelerini ararlar,doğal bir emme içgüdüsüne sahiptirler, bazı bebeklerde emme içgüdüsü bazen dahafazladır, bebeğe anneyi emmek yetmez, fazladan emme ihtiyacı duyar. Böyledurumlarda emzikler yardımınıza yetişecektir.

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Mavi 0 M+, bebeğinizindoğumundan itibaren kullanabileceği, kauçuk emziklerdir. Uzman ortodontistlertarafından geliştirilmişlerdir.

Doğumdan itibaren, bebekleriniz için, ayına göresınıflandırılmış emzikler kullanılarak ,emme içgüdülerinin tatmin olmasına izinvermek gelişimleri açısından faydalıdır.

Emme eylemi bebeğe kendini güvendehissettirir. Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardankurtularak daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir. Emme refleksi güçlü olanbebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

16322

Bazı uzmanlar, bebeklerin emziklerini tutmaya çalışarak,düşürdüklerinde almaya çabalamak, ağzına sokmaya çalışmak  ve bunu haber vermeye çalışmak gibidavranışlarla el ve iletişim becerilerini geliştirmeye destek olabilir.

Anne  sütünü az alan,ya da alamayan bebeğiniz, uykuya dalmada zorluk çekiyor, sürekli battaniyesinielini emmeye çabalıyorsa emzik verilmesi, verilmemesinden çok daha iyidir.

Emziği seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkatedilmelidir. Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca burun deliklerinikapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmeli.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlevyapabilmelerine destek sağlar. Emziklerin yetişkinlerin gözetimindekullanılması gerekmektedir.

Yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen Chicco;kalitesi, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmış olanürünlerdir.

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Mavi 0 M+, doğal  ve güçlü emme güdüsünü tatmin etmeye yardımcıolarak bebeğin ruhsal ve fiziksel gelişiminin düzgün olmasına destek olur.

 

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Mavi 0+,  sitemizde satılan fiyatı ucuz olan birüründür. Uygun fiyatlar, Turuncu Kasa’da.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler