ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Mor 0 M+

16323

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz, Chicco Physioring Kauçuk 2 li Mor emziği, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

29.9 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 298 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 298 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.30 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Mor 0 M+ 

 

16323

Emzikler silikon ve kauçuktan yapılmaktadırlar. Chicco’nunbu emzikleri 2 adet olarak size yedek kullanım sağlamaya yardımcı olur vekauçuktan üretilmiştir.

Kauçuk, doğal bir maddedir, çekme ve diş darbelerine karşıoldukça dayanıklıdır.

Kauçuk emzikler kaynatılmamalı, uygun bir temizleyici iledezenfekte edilmelidirler.

Isıya karşı duyarlıdırlar ve yaklaşık 4 -6 haftadabir değiştirilmelidirler.

Bebekler doğar doğmaz annelerinin memelerini ararlar,doğal bir emme içgüdüsüne sahiptirler, bazı bebeklerde emme içgüdüsü bazen dahafazladır. Böyle durumlarda bebeğe anneyi emmek yetmez, fazladan emme ihtiyacıduyar.

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Mor 0 M+, bebeğinizindoğumundan itibaren kullanabileceği, kauçuk emziklerdir. Uzman ortodontistlertarafından geliştirilmişlerdir.

Bebeğin doğumdan itibaren ayına göre sınıflandırılmışemzikler kullanılarak ,emme içgüdülerinin tatmin olmasına izin vermekgelişimleri açısından faydalıdır.

Emme eylemi bebeğe kendini güvendehissettirir.

Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardankurtularak daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir.

Emme refleksi güçlü olanbebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

Bazı uzmanlar, bebeklerin emziklerini tutmaya çalışarak,düşürdüklerinde almaya çabalamak, ağzına sokmaya çalışmak  ve bunu haber vermeye çalışmak gibidavranışlarla el ve iletişim becerilerini geliştirmeye destek olabilir.

Bebek anne sütünü az alıyor, ya da alamıyorsa, uykuyadalmada zorluk çekiyor, sürekli battaniyesini elini emmeye çabalıyorsa emzikverilmesi verilmemesinden çok daha iyidir.

Emziği seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkatedilmelidir. Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca burun deliklerinikapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmeli.

16323

Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafındanbilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmış olanürünlerdir. 

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Mor M +, doğal  ve güçlü emme güdüsünü tatmin etmeye yardımcıolarak bebeğin ruhsal ve fiziksel gelişiminin düzgün olmasına destek olur.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlevyapabilmelerine destek sağlar. Emziklerin yetişkinlerin gözetimindekullanılması gerekmektedir.

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Mor 0 M+, sitemizdesatılan fiyatı ucuz olan bir üründür. Uygun fiyatlar, Turuncu Kasa’da. 

 

24 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
Ailecek teşekkür ediyoruz
(Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Mor 0 M+)

 Report abuse