Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Pembe 12 M+

16321

Markası : Chicco

Barkod : 8003670815846

0 Item Items

Bebeğinizin 12. ayından sonra kullanabileceğiniz, Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li şekilde ve pembe rengiyle, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

37.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 378 tupara Toplam tutarı: 0.38 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Chicco PhysioringKauçuk Emzik 2 li Pembe 12 M+:

16321

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Pembe 12 M+ , bebeğinizin 1 yaşından yani, 12. Ayını doldurduğundan itibaren kullanabileceği emziktir, üstelik iki adet olması ile yedek tutma imkanı sağlamaktadır.

Uzman ortodontistler tarafından geliştirmiş olan emzikler kauçuktan üretilmiştir.

Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmış olan ürünleri ile İtalya’da üretilen bir markadır.

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Pembe 12 M+, doğal ve güçlü emme güdüsünü tatmin etmeye yardımcıolarak bebeğin ruhsal ve fiziksel gelişiminin düzgün olmasına destek olur.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlev yapabilmelerine destek sağlar. Emziklerin yetişkinlerin gözetiminde kullanılması gerekmektedir.

Bebek, uykuya dalmada zorluk çekiyor, sürekli battaniyesini elini emmeye çabalıyorsa emzik kullanması kendini güvende hissetmesine yardımcı olacak, emme güdüsünü tatmin etmesini sağlayacaktır.

Çocuğun ağzına uygun, emzik seçmeye dikkat edilmelidir. Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın. Burun deliklerini kapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmeli.

Bebeğinizin içinde bulunduğu ay ya da yaş kullanacağı emziğiseçmede oldukça önem taşımaktadır.

Silikon emzikler şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilir özelliktedirler, deforme olmaları zordur, diş darbelerine karşı daha az dayanıklıdırlar.

Kauçuk emzikler doğaldır, oldukça dayanıklıdırlar, diş darbelerine, çekmelere karşı dayanıklıdırlar.

Ancak ısıya duyarlıdır, yaklaşık 4 – 6 hafta kullanımdan sonra yenileri ile değiştirilmeleri gerekmektedir.

Uzmanlar, 1 yaşlarında bebeğinizin emziği bırakması gerektiğini söylerler, ancak pek çok bebek de bu süre, yaklaşık 3-4 yaşlarına kadar devam edebilmektedir.

Bebeğiniz 1 yaşına girmiş ve hala emzik kullanıyorsanız, chicco bu yaş için de emzik üretmiştir. Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmış olan ürünleri ile İtalya’da üretilen bir markadır.

ChiccoPhysioring Kauçuk Emzik 2 li Pembe 12 M+, renginden dolayı genellikle kız çocukları için tercih edilen emziklerdir.

Şirket 1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlu eden ürünler pazarlamaktadırlar.

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Pembe 12 M+, sitemizdesatılan, fiyatı ucuz olan bir üründür. Uygun fiyatlar, Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.