ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Sarı-Beyaz 0 M+

16325

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz, Chicco Physioring Kauçuk Emziği, sarı ve beyaz rengiyle, 2' li şekilde, sayfamızda bulabilir ve indirimli fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

25 TL

Kazanacağınız puan 250 tupara Toplam tutarı: 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
30TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Sarı-Beyaz 0 M+ :

 

16325

Chicco’nun bu emzikleri 2 adet olarak, size yedek kullanım sağlamaya yardımcı olur ve kauçuktan üretilmişlerdir. Kauçuk, doğal bir maddedir, çekme ve diş darbelerine karşı oldukça dayanıklıdır.

Doğal Kauçuktan üretilen bu emzikler kaynatılmamalı, uygun bir temizleyici ile dezenfekte edilmelidirler. Isıya karşı duyarlıdırlar ve yaklaşık 4 -6 haftada bir değiştirilmelidirler.

Bebekler doğar doğmaz annelerinin memelerini ararlar,doğal bir emme içgüdüsüne sahiptirler, bazı bebeklerde emme içgüdüsü bazen dah afazladır. Böyle durumlarda bebeğe anneyi emmek yetmez, fazladan emme ihtiyacıduyar.

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Sarı-Beyaz 0 M+ , bebeğinizindoğumundan itibaren kullanabileceği, kauçuk emziklerdir. Uzman ortodontistlertarafından geliştirilmişlerdir.

Bebeğin doğumdan itibaren ayına göre sınıflandırılmışemzikler kullanılarak ,emme içgüdülerinin tatmin olmasına izin vermekgelişimleri açısından faydalıdır. Emme eylemi bebeğe kendini güvendehissettirir.

Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardankurtularak daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir. Emme refleksi güçlü olanbebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

Bazı uzmanlar, bebeklerin emziklerini tutmaya çalışarak,düşürdüklerinde almaya çabalamak, ağzına sokmaya çalışmak  ve bunu haber vermeye çalışmak gibidavranışlarla el ve iletişim becerilerini geliştirmeye destek olabilir.

Bebek anne sütünü az alıyor, ya da alamıyorsa, uykuyadalmada zorluk çekiyor, sürekli battaniyesini elini emmeye çabalıyorsa emzikverilmesi verilmemesinden çok daha iyidir.

Emziği seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkatedilmelidir. Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca burun deliklerinikapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmeli.

Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafındanbilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmış olanürünlerdir.

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Sarı-Beyaz 0 M+, doğal ve güçlü emme güdüsünü tatmin etmeye yardımcıolarak bebeğin ruhsal ve fiziksel gelişiminin düzgün olmasına destek olur.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlevyapabilmelerine destek sağlar. Emziklerin yetişkinlerin gözetimindekullanılması gerekmektedir.

 Chicco PhysioringKauçuk Emzik 2 li Sarı-Beyaz 0 M+ ,sitemizde satılan fiyatı ucuz olan birüründür. Uygun fiyatlar, Turuncu Kasa’da.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
24 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
uygun ve cazip fiyat
(Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Sarı-Beyaz 0 M+)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler