ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Physioring Mavi Silikon 2'li 0 m+

ZZ16142

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğin doğumundan itibaren, güvenle kullanabileceğiniz, Chicco Physioring Mavi Silikon Emziği, sayfamızda 2'li şekilde bulabilir ve uygun fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

38 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 380 tupara Toplam tutarı: 0.38 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Physioring Mavi Silikon 2'li 0 m+ :

16142

Physio, emzikler, bebeğin ağzına uygun olarak geliştirilmiş olan anatomik ve fonksiyonel yapıda ürünlerdir.

Chicco Physio Silikon 2’li Emzik 0+, emziğinin ucunun altında kenarlık desteği bulunmaktadır, bu kenarlık annenin göğüs dokusun benzediğinden bebeğin ağzına destek sağlar ve emme işleminin daha rahatgerçekleşmesine yardım eder

Ayrıca dar kısmının çok ince yapıda olması da bebeğin ağzınıdoğru bir şekilde kapatmasına olanak sağlar. Emziğin üst kısmı, damak ve dilindoğal pozisyonuna göre eğimli bir şekildedir.

Chicco Physioring Mavi Silikon 2'li 0 + , bebeğinizindoğumundan itibaren ilk aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz, silikon biremziktir.

2'li olarak satılan ürün birini yedekte tutma imkanı sağlar.

Emzikler silikon veya  kauçuk olurlar.

16142

Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıyadayanıklı olduğu için hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur.Silikon dişe fazla dayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Emziği seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkat edilmelidir.Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın.

Ayrıca burun deliklerini kapatmayacakşekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmeli.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlevyapabilmelerine destek sağlar. Emziklerin yetişkinlerin gözetiminde kullanılmasıgerekmektedir.

Yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen Chicco;kalitesi, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmış olanürünlerdir.

Doğumdan itibaren, bebekleriniz için, ayına göresınıflandırılmış emzikler kullanılarak, emme içgüdülerinin tatmin olmasına izinvermek gelişimleri açısından faydalıdır.

Emme eylemi bebeğe kendini güvendehissettirir. Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardankurtularak daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir.

Emme refleksi güçlü olanbebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

Anne  sütünü az alan,ya da alamayan bebeğiniz, uykuya dalmada zorluk çekiyor, sürekli battaniyesinielini emmeye çabalıyorsa emzik yapılmaktadır, sizler de emzik seçerken silikonve kauçuktan yapılan emzikler içinde seçim yapmalısınız.

 

Chicco Physioring Mavi Silikon 2'li 0 m+, sitemizde satılanfiyatı ucuz olan bir üründür. Uygun fiyatlar, geniş bir ürün yelpazesi TuruncuKasa’da.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
12 Şub. 2014
(5/5
Başlık :
bebeğim doğmadan alışverişe devam.chicco ürünlerini çok beğendim tam zevkime göre
(Chicco Physioring Mavi Silikon 2'li 0 m+)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler