ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Chicco Physioring Silikon Emzik 2 li Mavi 12 M+

16324

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin 12. ayından itibaren kullanabileceğiniz, Chicco Physioring Silikon Emziği, mavi rengiyle ve 2' li şekilde, bu sayfada bulabilir, indirimli fiyata sahip olmak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

37.9 TL

Kazanacağınız puan 378 tupara Toplam tutarı: 0.38 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Physioring Silikon Emzik 2 li Mavi 12 M+ :

 

16324

Chicco Physioring Silikon Emzik 2 li Mavi 12 M+ bebeğinizin 1yaşından yani, 12. Ayını doldurduğundan itibaren  kullanabileceği emziktir, üstelik iki adetolması ile yedek tutma imkanı sağlamaktadır.

Uzman ortodontistler tarafından geliştirmiş olan emzikler silikondan oluşmuştur.

Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafındanbilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmış olanürünlerdir.

Chicco Physioring Silikon Emzik 2 li mavi 12 m+,  doğal ve güçlü emme güdüsünü tatmin etmeye yardımcı olarak bebeğin ruhsal vefiziksel gelişiminin düzgün olmasına destek olur.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlevyapabilmelerine destek sağlar. Emziklerin yetişkinlerin gözetimindekullanılması gerekmektedir.

Bebeğin  anne sütünü  alamıyor olması durumunda, uykuya dalmadazorluk çekiyor, sürekli battaniyesini elini emmeye çabalıyorsa emzik verilmesi, verilmemesinden çok daha iyidir.

Emziği seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkatedilmelidir. Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca burun deliklerinikapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmeli.

16324

Bebeğinizin içinde bulunduğu ay ya da yaş kullanacağı emziğiseçmede oldukça önem taşımaktadır.

Silikon emzikler şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilirözelliktedirler, deforme olmaları zordur.

Pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur. Silikon maddesi , dişefazla dayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Uzmanlar, 1 yaşlarında bebeğinizin emziği bırakmasıgerektiğini söylerler, ancak pek çok bebek de bu süre, yaklaşık 3-4 yaşlarınakadar devam edebilmektedir.

Bebeğiniz 1 yaşına girmiş ve hala emzik kullanıyorsanız,chicco bu yaş için de emzik üretmiştir. Chicco Physioring Silikon Emzik 2 liMavi 12 M+ , 2 adet emziğiyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafındanbilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmıştır.

Şirket 1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundakihızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar.

 

Chicco Physioring Silikon Emzik 2 li Mavi 12 M+, sitemizdesatılan fiyatı ucuz olan bir üründür. Uygun fiyatlar, Turuncu Kasa’da. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler