ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Physioring Silikon Emzik 2 li Sarı-Kırmızı 4 M+

16326

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin 4. ayından itibaren kullanabileceğiniz, Physioring Silikon Emziği, 2' li şekilde, sarı ve kırmızı renkleriyle, bu sayfada bulabilir ve uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

29.9 TL

Kazanacağınız puan 298 tupara Toplam tutarı: 0.30 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Physioring Silikon Emzik 2 li Sarı-Kırmızı 4 M+ :

 

16326

 

Chicco Physioring Silikon Emzik 2 li Sarı-Kırmızı 4 M+,bebeğinizin 4. Ayından itibaren kullanabileceği emziktir, üstelik iki adet olması ile yedek tutma imkanı sağlamaktadır. Uzman ortodontistler geliştirmişlerdir ve silikondan oluşmuştur.

Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmıştır.

Chicco Physioring Silikon Emzik 2 li Sarı-Kırmızı 4 M+,  doğal ve güçlü emme güdüsünü tatmin etmeye yardımcı olarak bebeğin ruhsal vefiziksel gelişiminin düzgün olmasına yardım eder.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlevyapabilmelerine destek sağlar. Emziklerin yetişkinlerin gözetimindekullanılması gerekmektedir.

Özellikle bebek anne sütünü az alıyor ya da alamıyorsa,uykuya dalmada zorluk çekiyor, sürekli battaniyesini elini emmeye çabalıyorsaemzik verilmesi verilmemesinden çok daha iyidir.

Bebeğin doğumdan itibaren ayına göre sınıflandırılmışemzikler kullanılarak, emme içgüdülerinin tatmin olmasına izin vermekgelişimleri açısından faydalıdır. Emme eylemi bebeğe kendini güvendehissettirir.

Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardankurtularak daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir. Emme refleksi güçlü olanbebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

Ayrıca bazı uzmanlar, bebeklerin emziklerini tutmayaçalışarak, düşürdüklerinde almaya çabalamak, ağzına sokmaya çalışmak  ve bunu haber vermeye çalışmak gibidavranışlarla el ve iletişim becerilerini geliştirmeye destek olabilir.

Bebekler,  doğal biremme içgüdüsüne sahiptirler, bazı bebeklerde emme içgüdüsü bazen daha fazladır.Böyle durumlarda bebeğe anneyi emmek yetmez, fazladan emme ihtiyacı duyar.

Emziği seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkatedilmelidir. Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca burun deliklerinikapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmeli.

Silikon emzikler şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilirözelliktedirler, deforme olmaları zordur.

Pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur. Silikon dişe fazladayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafındanbilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmış olanürünlerdir.

Şirket 1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundakihızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar.

 

Chicco Physioring Silikon Emzik 2 li Sarı-Kırmızı 4 M+,sitemizde satılan fiyatı ucuz olan bir üründür. Uygun fiyatlar, TuruncuKasa’da.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler