Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Physioring Silikon Emzik Tekli Mavi 0-6 Ay+

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

16348

Markası : Chicco

2 Item Items

Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz, Chicco Physioring Silikon Emziği, mavi rengiyle, bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

35.50 TL

23.08 TL

35% indirim

- +

Kazanacağınız puan 230 tupara Toplam tutarı: 0.23 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Physioring Silikon Emzik Tekli Mavi 0-6 Ay+

16348

Bebekler doğar doğmaz emmek için annelerinin memelerini aranırlar,doğal bir emme içgüdüsüne sahiptirler, bazı bebeklerde emme içgüdüsü bazen daha fazladır. Böyle durumlarda bebeğe anneyi emmek yetmez, fazladan emme ihtiyacı duyar ya da bebek yeteri kadar ememiyor olabilir.

Bebeğin doğumdan itibaren ayına göre sınıflandırılmış emzikler tercih edilerek doğru bir emme eylemi gerçekleşmesine yardımcı olmak gerekir. Emme eylemi bebeğe kendini güvende hissettirmektedir.

Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardankurtularak daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir. Emme refleksi güçlü olanbebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

Ayrıca bazı uzmanlar, bebeklerin emziklerini tutmayaçalışarak, düşürdüklerinde almaya çabalamak, ağzına sokmaya çalışmak  ve bunu haber vermeye çalışmak gibidavranışlarla el ve iletişim becerilerini geliştirmeye destek olabileceğini düşünmektedirler.

Özellikle bebek anne sütünü az alıyor ya da alamıyorsa,uykuya dalmada zorluk çekiyor, sürekli battaniyesini elini emmeye çabalıyorsaemzik verilmesi verilmemesinden çok daha iyidir.

Emziği seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkatedilmelidir. Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca burun deliklerinikapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmeli.

Silikon emzikler şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilir özelliktedirler, deforme olmaları zordur.

Pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Silikon malzemesi ısıya dayanıklı özellikte olduğu için hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur.

Silikon fazla dayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Chicco Physioring Silikon Emzik Tekli Mavi 0 Ay+ , bebeğinizin doğumdan itibaren kullanabileceği bir emziktir.

Uzman ortodontistler geliştirmişlerdir ve %100 silikondan oluşmuştur.

Chicco, kalitesi yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen, faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmış olan ürünleri bulunmaktadır.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlev yapabilmelerine destek sağlamaya yardımcı olan emziktir. Emziklerin yetişkinlerin gözetiminde kullanılması gerekmektedir.

Bebek huzurlu ve mutluysa anneler de mutlu.

Chicco Physioring Silikon Emzik Tekli Mavi 0-6 Ay+, sitemizdesatılan fiyatı ucuz olan bir üründür. Uygun fiyatlar, Turuncu Kasa’da.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
24 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
çok başarılı ürün
(Chicco Physioring Silikon Emzik Tekli Mavi 0-6 Ay+)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler