Chicco Pure Bio Masaj Yağı 100ml

ZZ2080

Markası : Chicco

0 Item Items

İndirimli fiyatlarla buradan ulaşabileceğiniz Chicco Pure Bio Masaj Yağı 100ml, kuru cilde sahip bebeklerin cildine ,yoğun nem kazandırmaya yardımcı olabilecek, tatlı badem yağı içeren bir üründür.

Daha fazla detay

16.9 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 168 tupara Toplam tutarı: 0.17 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Chicco Pure Bio Masaj Yağı 100ml :

Chicco Pure Bio Masaj Yağı 100ml :

 

Bebek cildinin tahriş olması ve kuruması çok kolaydır, bebeklerincildi nazik ve ince yapıdadır ve ihtiyacı olan bakım yapılmadığında kolaylıklatahriş olabilir. Bu tahrişleri yatıştırmak , kuruluğu gidermek ve oluşumunuengellemek için bebeğinize masaj konforu sunmaya da olanak sağlayan bir bebeyağını Chicco bebekleriniz için geliştirdi.

Tatlı badem yağı içeren ürün bebeğin cildini nemlendirmeye veyumuşacık yapmaya yardım eder.

Doğal maddeler kullanılarak bebeğin hassas cildine özelolarak geliştirilmiştir. Bebek cildi hassas olduğu kadar kuruluklara da açıktır, Pure Bio Masaj Yağı ile bebek teniderinlemesine nem kazanır ve dış etkilerden korunmasına yardım eder.

Ayrıca, gerek anne ve babayla tensel temas için gereksegelişen kaslarının rahatlamasına yardım için bebek masaj yağını bebeğinize masaj yaparakuygulayabilirsiniz.

Ilık ve sakin bir ortamda bebeğinizin tüm vücuduna, nazik vehafif bir şekilde masaj yaparsanız, bebeğinizin rahatlamasına yardım edebilirsiniz. Özellikle banyodan sonra veya uykudan önce yapılan masaj cildini de nemlendirecekve kolay uykuya dalmasına da yardımcı olacaktır.

Bebeğinizin yumuşacık teni yumuşaklığını kaybetmesin,kuruyup tahriş olmasın.

Anneler ve diğer yetişkinler de etkili ve yoğun nemlendirmeve çatlak oluşumunun önüne geçebilmek için doktorlarına danışarak kullanabilirler.

Kullanım Şekli:

Elinize aldığınız ürünü avucunuzda ısıtarak bebeğin vücudunanazik bir şekilde yediriniz.

Nemli cilde uygulandığında daha etkili nemlendirme ve korumasağlamaya yardımcıdır.

Chicco Pure Bio Masaj Yağı 100ml,  sitemizde ucuz fiyata satılmaktadır,bebeklerinizin ve sizin konforunuz için sitemizi incelemeden geçmeyin.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.