Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Sihirli Lamba

2083

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Chicco Sihirli Lamba, farklı renkleri ve çıkarttığı ses efektleri ile bebeğinizin uykuya dalmasına yardımcı olabilecek bir aksesuardır.

Daha fazla detay

96.9 TL

Kazanacağınız puan 969 tupara Toplam tutarı: 0.97 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Sihirli Lamba :

 

Chicco Sihirli Lamba

Bebeğin düzenli ve kaliteli bir uyku uyuması, günlükfiziksel ve zihinsel aktivitelerinde daha başarılı olabilmesine yardımcı olur.Ayrıca uykusunu alan bebek daha huzurlu, mutlu ve sakin olur.

Chicco Sihirli Lamba da bebeğinizin özellikle uykusaatlerinde rahat ve huzurlu bir ortam yaratarak daha sakin ve çabuk birşekilde uykuya dalabilmesi için yardımcı olacaktır.

Değişik ses efektleri çıkartarak bebeği sakinleştirerekrahatlamasına yardım eder, ışık efektleri ile de odanın atmosferi daha huzurlu bir şekledönüşebilir.

5 ayrı ışık ve ses birleşimi ile bebeğiniz daha huzurlu birşekilde uykuya dalmasına yardım edebilecek bir gece lambasıdır.

Lamba, şekli ile bir hacıyatmaz gibi sallanır ve ince taşımasapı ile bebeğinizin bile rahatça taşıyabilmesine olanak sağlar.

Chicco Sihirli Lamba

Anne olmak son derecezor, ancak keyifli bir yolculuktur. Bu yolculuğun keyfini daha fazlaçıkartabilmeniz, bebeğinizin daha çok gülümseyebilmesi için Chicco farklı ürünçeşitleri ile hep yanınızda.

Dünyada çocuklara özel en geniş ürün çeşitliliğine sahipolan bir marka olan Chicco için en güzel hediye, bir bebeğin mutluluklagülümsemesidir.

1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlıartış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Chicco Sihirli Lamba,  bebeğinizin yenieğlencesi ve keyfi , üstelik de  değişik ve rahatlatıcı ses efektleriyle.

Bebeğiniz için her zaman, her şeyin en iyisini istersiniz,Chicco’da bu düşünce ile bebeğinizin doğumdan başlayarak büyürken ihtiyaçduyacağı pek çok şeyi, son derece kaliteli ve fonksiyonel ürünleri sizler içingeliştirdi.

Chicco Sihirli Lamba, sitemizde satılan ucuz fiyatlı birüründür. Turuncu Kasa’da uygun fiyatlar, değişik ürün çeşitleri bulunmaktadır.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
05 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
eğlence olmalı kızım için =)
(Chicco Sihirli Lamba)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler