Chicco Silikon Biberon PES 250ML 0+ Normal Akış

Kapıda Ödeme İmkanı

Chicco Silikon Biberon PES 250ML 0+ Normal Akış

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

2907

Barkod : 8003670892731

5/1
49.5 TL

Bebeğin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz, Chicco 250 ml silikon biberon PES ürününü, bu sayfada bulabilir ve uygun fiyatı ile sipariş edebilirsiniz.

Adet
458 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Chicco Silikon Biberon PES 250ML 0+ Normal Akış :

 

2907

Chicco PES 250 ml Silikon Biberon , emziği silikon ve normalakış özellikli olan ve bebeğin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz birbiberondur.

Evolution Biberon serisi,  altın renge sahip olan  Polietersülfon  maddesi kullanılarak üretilmiştir. Bu madde dayanıklı ve güvenlidir, uzun süre kullanım sağlamaya yardımcı olur. 

Bebeğin ilk 6 ay boyunca sadece anne sütü ile beslenmesidoktorlar tarafından tavsiye edilmektedir, ancak bazen, bazı sebeplerden dolayıbebek anne sütü alamaz ya da anne sütü yetersiz geldiğinden ek beslenmesağlanması gerekmektedir. Böyle durumlarda bebeğin doğumdan itibarenbeslenmesini kolaylaştıran Chicco PES 250 ml Silikon Biberon, güvenlimalzemelerden üretilerek Chicco kalitesi ve farkıyla size sunulmuştur,bebeğinize düzgün bir beslenme sağlamaya yardımcı olacaktır.

Chicco, uzun yıllardır, çocukların doğumlarından itibarenfarklı ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten bir marka olmasıyla, kalitesiylebeğenilerek en çok tercih edilen bebek ürünlerinden olmayı başarmıştır.

Şirket 1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundakihızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar.

2907

Chicco PES 250 ml Silikon Biberon,  silikon maddesinden üretilmiş emziğe sahipolan şişesi de Polietersülfon (PES) maddesinden üretilmiştir

% 0 BPA oranına sahiptir. Bisphenol A (BPA)polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan,kimyasal bir maddedir. Biberonun malzemesinde bulunmaz.

Biberonun emziği, silikondan üretilmiştir ve bebeklerindoğumundan itibaren kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır, malzemelerisayesinde de kaynatmaya uygundur. Böylelikle yeterli hijyen sağlanabilir.

Bulaşık makinesinde de rahatlıkla yıkama yapabilirsiniz.

Silikon emzikler şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilirözelliktedirler, deforme olmaları zordur.

Pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur.

Silikon dişe fazladayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Bebeğinizin beslenmesinde gerekli hijyen ve konforusağlayarak, size bebeğinizle keyifli vakit geçirmenizde yardım edecek Chiccobiberon altın rengindedir.

Chicco PES 250 ml Silikon Biberon Normal Akış,  sitemizde ucuz fiyata satılan kaliteli birüründür. Turuncu Kasa’da uygun fiyatlara ve geniş bir ürün yelpazesineulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Silikon Biberon PES 250ML 0+ Normal Akış

Bebeğin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz, Chicco 250 ml silikon biberon PES ürününü, bu sayfada bulabilir ve uygun fiyatı ile sipariş edebilirsiniz.

49.5TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim