Chicco Silikon Emzikli PP Biberon 150 ml

Chicco Silikon Emzikli PP Biberon 150 ml -
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Chicco Silikon Emzikli PP Biberon 150 ml -

Chicco Silikon Emzikli PP Biberon 150 ml

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

30449 Barkod : 8033828711027

5/1
33.5 TL

Chicco Silikon Emzikli PP Biberon 150 ml, Bebeklerinizin doğumundan itibaren kullanımına uygun,normal akışlı emziğe sahip biberondur.

457 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz Yurtiçi Kargo 9,95TL , Aras, Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 
 
 
 

Chicco Silikon Emzikli PP Biberon 150 ml

Chicco Silikon Emzikli PP Biberon 150 ml

Marka Adı: Chicco

Ürün Adı: Chicco Silikon Emzikli PP Biberon 150 ml

Ürün Miktarı: 1 adet plastik biberon ve biberon emziği

Ürün Özellikleri: Bebeklerin doğumdan itibaren kullanımına uygun olan biberondur. Biberonun boyutu 150mm’dr. Emziği silikondan üretilmiştir ve normal akışa sahiptir. Emziğin ağzı geniş ve damarlı halkaları mevcuttur. Bebeğin beslenme sırasında hava yutmasını önlemeye yardımcı olabilecek biçimde dizayn edilmiştir.

Sonuç: Bebeğin biberon ile beslenmesine yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Kullanmaya başlamadan önce 5 dakika süre ile suda kaynatılması hijyen açısından önemlidir. Mikrodalga fırında biberon işleme tabi tutulmaz. Biberonun temizliğine dikkat edilmesi bebeğin sağlığı açısından önemlidir.

İçerik: BPA içermez.

 

Bebekleri ilk 6 ay boyunca anne sütü ile beslemenin önemi tartışılamaz. Anne sütünün bebek için pek çok yararı mevcuttur. Emzirme davranışı, anne ile bebek arasındaki bağın güçlenmesinde de etkilidir.

Ancak annenin bebeğini emziremediği, bebeğin anneyi emmediği, ek gıdalara ihtiyaç duyulan durumlarda, anneler biberonlardan yardım alabilirler.

Chicco markası, geliştirdiği anne-bebek ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Anneler, özellikle bebekleri için ihtiyaç duydukları ürünleri bu markada bulabilmektedirler.  

 

Chicco Silikon Emzikli PP Biberon 150 ml, bebeklerin biberon ile beslenmesine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Emziği silikondan üretilmiştir ve beslenme sırasında hava yutmayı önlemeye yardımcı olabilecek şekilde geliştirilmiştir.

Biberon emziğisin üzerinde bulunan damarlı halkalar, gerçek göğüs ucu hissi vermeye yardımcı olur. Geniş ağızlı yapısı sayesinde de bebeğin emmesine destek sağlamaya çalışır.

Biberon emziğinin normal emzik gibi kullanılması ya da şeker, bal gibi gıdalara batırılması önerilmez.

Biberon ve biberon emziğinin temizliğine özen göstermek, bebeğin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Özellikle biberon emziğinin her kullanımdan önce sağlamlığı kontrol edilmelidir. Tahriş olmuş biberon emzikleri kullanılmamalıdır.

 

Chicco Silikon Emzikli PP Biberon 150 ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.

 

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Silikon Emzikli PP Biberon 150 ml

Chicco Silikon Emzikli PP Biberon 150 ml, Bebeklerinizin doğumundan itibaren kullanımına uygun,normal akışlı emziğe sahip biberondur.

33.5TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim