Chicco Silikon/Kauçuk Emzikli Seyahat Biberonu 240 ml

Kargolanma Süresi: 15:00'a kadar siparişlerde Aynı Gün Kargo

Markası : Chicco

Son 4 Ürün

4 Item Items

Chicco Silikon/Kauçuk Emzikli Seyahat Biberonu 240 ml

Pembe renk biberon silikon emziğe sahiptir.

Mavi renk biberon silikon emziğe sahiptir.

Yeşil renk biberon kauçuk emziğe sahiptir.

Daha fazla detay

38.50 TL

28.88 TL

25% indirim

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 271 [attributes] => Array ( [271] => Pembe [3] => Mavi [4] => Yeşil ) [attributes_quantity] => Array ( [271] => 3 [3] => 1 [4] => 0 ) ) ) 1

- +

Kazanacağınız puan 308 tupara Toplam tutarı: 0.31 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Ürün Adı: Chicco Silikon Emzikli Seyahat Biberonu

Marka Adı: Chicco

Ürün Miktarı: 240 ml

Ürün Özellikleri:

- Bebeklerin rahat bir şekilde beslenmeleri için biberon seçimi son derece önemlidir. Biberonun yapıldığı maddeden biberonun boyu ve şekline, emziğin şekli ve yapıldığı maddeden emzikteki delik sayısına kadar önemli detaylara dikkat ederek seçim yapılmalıdır.

- Chicco Silikon Emzikli Seyahat Biberonu 240 ml, bebek sağlığı ön planda tutularak bebeğin beslenme ihtiyacını iyi bir şekilde karşılanması amacıyla üretilmiş bir üründür.

 - Plastik biberon seçiminde ürünün BPA maddesi içermemesine dikkat etmek gerekir.

- Ürün, PP malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Bu malzeme, diğer plastik biberonların aksine fazla sıcak suya maruz kalsa bile molekülleri ayrışmaz ve bebeğinizin sağlığı için uygun olmayan BPA maddesinin salınımı meydana gelmez.

- Cam biberonlar üretildiği malzeme nedeniyle diğer biberonlara göre ağır olabilir. Çatlama ve kırılma riskinden dolayı bebeklerin eline verilmesi tavsiye edilmez.

- Chicco Silikon Emzikli Seyahat Biberonu ise üretildiği PP malzemeden dolayı minik ellerin kolayca kavrayabileceği ağırlıktadır. Bebeğinizin kendi tutmasına izin verip güvenle beslenmesini takip edebilirsiniz.

- Biberonun şekli, seyahatte bebeğin ve annenin rahat etmesi düşünülerek tasarlanmıştır. Ürün, özel geniş şekli ile minik ellerin kolayca kavrayabileceği formdadır.

- Çift ergonomik tutacağa sahip olan ürünün geniş tabanı bile bebeğin biberonu rahat tutmasına destek olur.

- Güvenilir bir marka olmayı başaran Chicco'nun Silikon Emzikli Seyahat Biberonu'nu tercih ederek farklı bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

- Biberon, fizyolojik kolik oluşumunu azaltıcı valflı emziği ile sağlıklı beslenme koşulları sunar.

- Anti kolik valf, beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskinin en aza indirilmesine destel olur. Böylelikle bebeğiniz beslenme sırasında hava yutmayacak ve sıkıntılı bir gaz problemi yaşamayacaksınız.

- Silikon ve kauçuk emzikli biberona maksimum koruma ve hijyen için damlatmayan kapak tasarlanmıştır. Bebeğinizin beslenmesi sırasında sütün akması gibi bir problem yaşanmaz.

- Hızlı doldurma için kapağın takılması oldukça kolaydır.

- Ürünün emziği değiştirilebilir fizyolojik emziktir. Tüm fizyolojik biberon emzikleri ile uyumluluk gösteren emzik başı, hızlı akış özelliğine sahiptir.

- Pembe, mavi ve yeşil renk seçeneklerine sahip olan biberonun pembesi ile mavisi silikon emziğe sahipken, yeşili kauçuk emziğe sahiptir. 

- Biberonun emzik akış hızı, üzerindeki deliklerle belirlenir. İlk aylarda yavaş akışlı emzikler önerilirken; 3 ay civarında orta akışlı, 6 ay civarında ise hızlı akışlı emziğe geçilmesi tavsiye edilir.

- Markanın bu ürünü, emziğin akış özelliği nedeniyle 4 ay ve üzeri bebeklerin kullanımı için uygundur.

Kullanım Şekli: Mamayı veya sütü biberona koyun ve içilebilir sıcaklığa gelince bebeğinizin beslenmesini gerçekleştirin.

Kullanım Sıklığı: Seyahatte veya günlük hayatta her beslenmede kullanılabilir.

Bebekler ile ailelerin ihtiyaçlarını ve duygularını önemseyen Chicco, en iyi çözümler sunmayı hedefleyerek ürünlerini üretmektedir. Chicco Silikon Emzikli Seyahat Biberonu 240 ml'i, uygun fiyatın adresi Turuncu Kasa'dan temin edebilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.