Chicco Sporty 350ml 18+

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL

Chicco Sporty 350ml 18+

Markası : Chicco

2084

Barkod : 8003670745983

5/1
10%
İNDİRİM
35.50 ₺ 31.95 TL

Bu sayfadan indirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz Chicco Sporty 350ml, bebeğinizin 18. ayından itibaren kullanabileceğiniz, pipetli bir suluktur.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Chicco Sporty 350ml 18+ :

Chicco Sporty 350ml 18+ :

Bebeğiniz artık büyümeye yürümeye ve hareketlenmeye başladığında alışkanlıkları ve ihtiyaçları da hızla değişecektir.

Chicco Sporty 350ml 18+ , bebeğin suluktan sulu bir şeyler içmesini kolaylaştırmaya yardım edecek, yumuşak kamışı sayesinde ağzını acıtmadan, güvenli bir şekilde beslenme sağlamaya yardım edecektir.

Yumuşak olduğundan olası kazalardan korumaya da yardımcı olur.

Şişesi zararlı BPA içermeyen bir şekilde formüle edilmiştir.Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir. Biberonun malzemesinde bulunmaz.

Kapağı sayesinde akıtma yapmaz ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Özellikle 18 ayını dolduran bebekler sık sık parkta,bahçede, kumsalda oynamaya başlarlar, Chicco Sporty ile içeceğini doldurup rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kapağı sayesinde akıtmaz ve pipet başı korunmuş olur, içine su, meyve suyu, sıvı mama gibi içecek koyarak kullanabilirsiniz.

Chicco Sporty 350ml 18+ :

Değişik aksesuarlar bebeğinizin çok hoşuna gidecek, canlı renkleri ilgisini çekecektir.

Chicco çocukların doğumundan başlayarak pek çok ihtiyaçlarını karşılayabilmek için farklı ürünler geliştirmiştir, bu ürünleranne ve babaların çocuk büyütürken işlerini kolaylaştırırken çocuklarınıza eniyisini, en kalitelisini ve en kullanışlı olanını sağlamaya yardım amacıyla tasarlanmıştır.

Chicco markası 50 yılı aşkın bir süredir, bebeklerinizin doğumdan itibaren ihtiyaç duyacağı eğlendirici ve eğitici ürünler, kozmetikler,mama sandalyeleri, yataklar, bebek arabaları, oto koltukları, biberon, emziklerve daha sayabileceğimiz pek çok ürünü çocuklarınız için üretmektedir

Bebeklerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli ürünler geliştiren Chicco, dünyada bir çok ülkede de beğenilerek en çok tercihedilen markalardan olmayı başarmıştır. 

Chicco 50 yılı aşkın bir zamandır, dünyanın birçok ülkesinde beğenilerek kullanılan, en çok tercih edilen markalardan olmayı başarmış bir markadır.

Chicco Sporty 350ml 18+, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılanbir üründür. Uygun fiyata satılan pek çok ürün Turuncu Kasa’da.

 

 

2084

Özel Referanslar

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Sporty 350ml 18+

Bu sayfadan indirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz Chicco Sporty 350ml, bebeğinizin 18. ayından itibaren kullanabileceğiniz, pipetli bir suluktur.

Chicco Sporty 350ml 18+