Chicco Sporty 350ml 18+

2084

Markası : Chicco

Barkod : 8003670745983

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz Chicco Sporty 350ml, bebeğinizin 18. ayından itibaren kullanabileceğiniz, pipetli bir suluktur.

Daha fazla detay

35.50 TL

35.15 TL

1% indirim

Kazanacağınız puan 351 tupara Toplam tutarı: 0.35 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Chicco Sporty 350ml 18+ :

Chicco Sporty 350ml 18+ :

Bebeğiniz artık büyümeye yürümeye ve hareketlenmeye başladığında alışkanlıkları ve ihtiyaçları da hızla değişecektir.

Chicco Sporty 350ml 18+ , bebeğin suluktan sulu bir şeyler içmesini kolaylaştırmaya yardım edecek, yumuşak kamışı sayesinde ağzını acıtmadan, güvenli bir şekilde beslenme sağlamaya yardım edecektir.

Yumuşak olduğundan olası kazalardan korumaya da yardımcı olur.

Şişesi zararlı BPA içermeyen bir şekilde formüle edilmiştir.Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir. Biberonun malzemesinde bulunmaz.

Kapağı sayesinde akıtma yapmaz ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Özellikle 18 ayını dolduran bebekler sık sık parkta,bahçede, kumsalda oynamaya başlarlar, Chicco Sporty ile içeceğini doldurup rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kapağı sayesinde akıtmaz ve pipet başı korunmuş olur, içine su, meyve suyu, sıvı mama gibi içecek koyarak kullanabilirsiniz.

Chicco Sporty 350ml 18+ :

Değişik aksesuarlar bebeğinizin çok hoşuna gidecek, canlı renkleri ilgisini çekecektir.

Chicco çocukların doğumundan başlayarak pek çok ihtiyaçlarını karşılayabilmek için farklı ürünler geliştirmiştir, bu ürünleranne ve babaların çocuk büyütürken işlerini kolaylaştırırken çocuklarınıza eniyisini, en kalitelisini ve en kullanışlı olanını sağlamaya yardım amacıyla tasarlanmıştır.

Chicco markası 50 yılı aşkın bir süredir, bebeklerinizin doğumdan itibaren ihtiyaç duyacağı eğlendirici ve eğitici ürünler, kozmetikler,mama sandalyeleri, yataklar, bebek arabaları, oto koltukları, biberon, emziklerve daha sayabileceğimiz pek çok ürünü çocuklarınız için üretmektedir

Bebeklerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli ürünler geliştiren Chicco, dünyada bir çok ülkede de beğenilerek en çok tercihedilen markalardan olmayı başarmıştır. 

Chicco 50 yılı aşkın bir zamandır, dünyanın birçok ülkesinde beğenilerek kullanılan, en çok tercih edilen markalardan olmayı başarmış bir markadır.

Chicco Sporty 350ml 18+, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılanbir üründür. Uygun fiyata satılan pek çok ürün Turuncu Kasa’da.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
03 May. 2014
(5/5
Başlık :
kızıma en tatlı suluk
(Chicco Sporty 350ml 18+)

 Report abuse