Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Step Up 2 Biberon 250ml 2+

2087

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfada indirimli fiyat ve uygun ödeme koşulları ile bulabileceğiniz Chicco Step Up 2 Biberon 250ml, 2. ayını dolduran bebekleriniz için tasarlanmış, silikon emzikli PES şişeye sahip bir üründür.

Daha fazla detay

34.5 TL

Kazanacağınız puan 345 tupara Toplam tutarı: 0.35 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Step Up 2 Biberon 250ml 4+ :

Chicco Step Up 2 Biberon 250ml 4+ :

 

Bebeğinizin 4. Ayından itibaren kullanabileceğiniz birbiberondur. Bebeğin 6 aya kadar sadece anne sütü ile beslenmesi önerilse de anneninsütünün olmadığı, az olduğu ya da doktorun tavsiyesi üzerine ek beslenmeleredaha erken başlanabilmektedir.

Chicco Step Up 2 Biberon 250ml 4+ olan biberon memesinin içerisi,sürekli süt ile dolu olarak kalır bebeklerin beslenme sırasında hava yutmasını engellemeye yardım ederler. Ayrıca,formusayesinde bebeğin beslenmesi sırasında doğru bir şekilde tutmasını sağlamayayardımcı olur.

Geniş ve yumuşak tabanı ile anne memesi hissi sağlamaya dayardımcı olacaktır.

4ay+ olan biberon emziği de geniş, yumuşak ve yuvarlaktabana sahiptir ve damarlı halkaları bulunmaktadır ve bebeğin rahatça beslenmesineyardım eder, Silikon maddesinden üretilmiş emziğe sahip olan şişesi dePolietersülfon (PES) maddesinden üretilmiştir ve BPA içermez.

Chicco Step Up 2 Biberon 250ml 4+ :

Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilenbazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir. Biberonunmalzemesinde bulunmaz.

Step Up 2 Biberon, zaman içinde yaşanan emmehareketlerindeki değişimlere uyum sağlayabilen bir biberon olmasıyla, bebeğinizibüyüme aşamalarının tamamında, doğal bir biçimde besleyebilmenizi sağlamaya yardımcıdır.

Biberonun emziği, silikondan üretilmiştir ve bebeklerindoğumundan itibaren kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır, malzemelerisayesinde de kaynatmaya uygundur. Böylelikle yeterli hijyen sağlanabilir.

Silikon emzikler şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilirözelliktedirler, deforme olmaları zordur.

Pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur. Silikon dişe fazladayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Chicco Step Up 2 Biberon 250ml 4+ ,Turuncu Kasa’da satılanuygun fiyatlı bir biberondur, ucuz fiyatlar ve ürün çeşitliliği bir arada, inceleyinfırsatları yakalayın.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
11 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
biberonlar çok şık ve hava yutmuyor oğlum cok tesekkurler chicco
(Chicco Step Up 2 Biberon 250ml 2+)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler